Katalog firm

dodaj firmę

Biuro Ubezpieczeń Olimpia - ERGO HESTIA Żory

Logo Biuro Ubezpieczeń Olimpia - ERGO HESTIA Żory

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Sądowa 8/3
44-240 Żory
Godziny otwarcia: 8:30 - 17:00
 • Poniedziałek: 8:30 - 17:00
 • Wtorek: 8:30-17:00
 • Środa: 8:30 - 17:00
 • Czwartek: 8:30 - 17:00
 • Piątek: 8:30 - 17:00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

25 LAT DOŚWIADCZENIA

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebą rynku staramy się nieustannie rozszerzać ofertę naszej Firmy.
W chwili obecnej dodatkowo mamy w ofercie  produkty ubezpieczeniowe następujących Towarzystw Ubezpieczeniowych:

 • HDI ASEKURACJA TU S.A.
 • ERGO HESTIA
 • LINK 4
 • TUIR WARTA S.A.
 • GENERALI TU S.A.
 • PZU S.A.
 • INTERRISK TU S.A.
 • PROAMA TU S.A.
 • MTU S.A.
 • COMPENSA TU S.A.
 • POLISA ŻYCIE TU S.A.
 • ALLIANZ POLSKA S.A.
 • INTER POLSKA TU S.A.
 • AXA S.A.

ERGO HESTIA - NAJWYŻSZY STANDARD OCHRONY

 

Informacje o agencie

Franciszka Chochel:

"Jestem jedną z tych szczęśliwych osób, które kochają swoja pracę. Dbałość o Klienta stawiam na pierwszym miejscu. Dlatego w naszym biurze zawsze można liczyć na uśmiech, zaangażowanie i profesjonalną obsługę - zarówno przy wyborze ubezpieczenia, jak i jego serwisie".


 

 

Indywidualne ubezpieczenie na życie

Ciężka choroba, wypadek – życie często zaskakuje nas wydarzeniami, których skutki bywają przykre, a nawet tragiczne. Właśnie w takich sytuacjach niezwykle pomocne okazuje się dobre ubezpieczenie. Takie jak ERGO 4.

 

ERGO 4 chroni finanse Twojej rodziny w trudnych sytuacjach życiowych. Ubezpieczenie obejmuje cztery podstawowe elementy (życie, uszkodzenie ciała, poważne zachorowanie i zdrowie dziecka), każdy w trzech wariantach. Dzięki temu możemy zaoferować Tobie i Twoim bliskim elastyczne ubezpieczenie, precyzyjnie dostosowane do Waszych potrzeb. W ramach jednej polisy, kupionej u jednego doradcy, możesz ubezpieczyć całą swoją rodzinę od finansowych następstw nieszczęśliwych zdarzeń – i to aż na 10 mln złotych!

Ubezpieczenie życia

Choroba, wypadek drogowy – nie zawsze potrafimy zapobiec tragicznym wydarzeniom, ale zawsze możemy ochronić siebie i swych bliskich przed ich skutkami. Gdy Cię zabraknie albo nie będziesz już mógł pracować, ubezpieczenie życia ERGO 4 zagwarantuje zabezpieczenie finansowe Twoich bliskich na kwotę nawet 10 mln złotych. Możesz wybrać pełną ochronę lub konkretny cel: środki na życie dla rodziny bądź na spłatę kredytu. Dzięki temu szybko i w prosty sposób zapewnisz stabilność finansową tym, którzy są dla Ciebie najważniejsi – swoim najbliższym. Ubezpieczamy klientów aż do setnego roku życia!

Uszkodzenie ciała i niezdolność do pracy

Aż 80 tysięcy Polaków ulega co roku wypadkom w pracy, a blisko 40 tysięcy na drogach. Uszkodzenia ciała, które są skutkami takich wypadków, często pozbawiają poszkodowanych zdolności do wykonywania pracy, a w konsekwencji także zarobków. Ubezpieczenie „Uszkodzenie ciała” w ERGO 4 zapewni Ci zabezpieczenie finansowe w każdym rodzaju niezdolności do pracy, zarówno po wypadku, jak i wskutek choroby. Oferujemy różnorodne, dostosowane do Twoich potrzeb warianty tego ubezpieczenia: świadczenie płatne jednorazowo lub miesięczną, a nawet dożywotnią rentę.

Poważne zachorowanie

Każdego roku ponad 140 tysięcy Polaków dowiaduje się, że ma raka. Według prognoz do 2025 roku zachorowalność na choroby onkologiczne wzrośnie o ponad 25 procent, a nowotwory staną się główną przyczyną zgonów w Polsce. Wariant „Poważne zachorowanie” ubezpieczenia ERGO 4 zapewni Ci odpowiednie wsparcie finansowe na czas leczenia – suma ubezpieczenia to nawet 200 tysięcy złotych. Ochronę możesz rozszerzyć aż na 50 chorób, a roszczenie w ramach polisy zgłaszać wielokrotnie – to jedyna oferta w Polsce z tak szerokimi możliwościami!

Zdrowie dziecka

Kochamy nasze dzieci, dbamy o ich rozwój, troszczymy się o ich zdrowie, chronimy przed zagrożeniami. Niestety, nie zawsze się to udaje: według Ministerstwa Edukacji Narodowej w roku 2016 tylko w szkołach wypadkom uległo ponad 65 tysięcy dzieci. Gdy dziecko ma wypadek lub ciężko zachoruje, walczymy o jego zdrowie – za wszelką cenę. Przekonujemy się wtedy, jak bardzo to może być kosztowne. Dlatego warto skorzystać z ubezpieczenia ERGO 4 – Zdrowie dziecka. Oferujemy w nim kompleksową i przemyślaną ochronę Twojego dziecka w razie nieszczęśliwych wypadków i poważnych chorób. Wypadki obejmujemy sumą ubezpieczenia w wysokości nawet 200 tys. złotych (to znacznie więcej niż w szkolnym ubezpieczeniu NNW). Opcja „zachorowanie” obejmuje aż 20 chorób, w tym nowotwór u dziecka.

 

Pamiętaj, że skutki utraty zdrowia dziecka dotykają wszystkich – ubezpieczając je, zapewnisz sfinansowanie kosztów jego leczenia lub rehabilitacji, a jednocześnie finansowe wsparcie dla całej rodziny.

 

Kompleksowy pakiet ubezpieczeń

ERGO 7 to nowoczesne ubezpieczenie domu, mieszkania, domku letniskowego, domu w budowie i pojazdu, a także osób. Zabezpiecza potrzeby nawet
najbardziej wymagających klientów. Pakiet skierowany w szczególności do osób wymagających, świadomych swoich potrzeb.


Ubezpieczenie na życie

Duo Protect to ubezpieczenie, dzięki któremu można zabezpieczyć finansowo siebie i swoją rodzinę na wypadek zdarzeń, które powodują brak możliwości uzyskiwania przez Ubezpieczonego dochodu.
Możliwe jest również precyzyjne zabezpieczenie zobowiązania takiego jak kredyt hipoteczny.

Ubezpieczenie podróżne

ERGO Podróż to ubezpieczenie idealne dla osób wyjeżdżających prywatnie lub służbowo za granicę. Zarówno na długie, jak i krótkie wyjazdy.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Galeria

Polecenia i opinie (9)

Dodaj opinię
 • Polecam. Super obsluga. Biuro bardzo ladne. Pozdrawiam

  Data skorzystania z usługi:   2019-08-30

 • Jestem bardzo zadowolona z usług Biura Ubezpieczeń Olimpia. Bardzo miłe i profesjonalne pracownice, zawsze uśmiechnięte. Biuro piękne, czyste i zadbane. Polecam każdej osobie to biuro.

  Data skorzystania z usługi:   2019-01-16

 • Polecam biuro ubezpieczeń Olimpia za przyjazne podejście do klienta, za serdeczną i fachową obsługę. Otrzymałam ofertę dopasowaną do moich potrzeb, z atrakcyjną składką i szerokim zakresem ochrony. Bardzo dziękuję, napewno tam wrócę:-)

 • Bardzo profesjonalna obsługa, ubezpieczenia tanie i dobrze dopasowane do klienta. Mile zaskoczyła mnie obsługa za równo telefoniczna jak i na miejscu. Gorąco polecam :)

 • Polecam korzystajcie z usług Biura Ubezpieczeń OLIMPIA w Żorach. Szefowa, zawsze dobierze korzystny pakiet ubezpieczeń za niską cenę. Pracownicy są mili i chętnie pomagają przy zgłoszeniu szkody i wypisaniu dokumentów.

 • Biuro godne polecenia, profesjonalna i bardzo miła obsługa. Zmiana miejsca siedziby pozytywna, blisko z centrum i okolicznych osiedli. Wszystkie formalności załatwiłam na miejscu. Panie super miłe, bardzo pomocne. Jestem mile i pozytywnie zaskoczona! Dziękuję i pozdrawiam.

 • Bardzo miła i fachowa obsługa. Widać że Panie dbają o dobro klienta wyszukując i proponując najlepszą opcję ubezpieczenia. Polecam Wszystkim skorzystajcie a będziecie zadowoleni!!!!

 • Biuro godne polecenia, profesjonalna i miła obsługa. Zmiana miejsca tylko pozytywnie wpłynęła na obsługę klienta. Najważniesze: wszystkie formalności załatwiłam na miejscu - Panie nawet pomogły mi wypowiedzieć umowę i same zaoferowały się, że przekażą je do Towarzystwa. Jestem mile rozczarowana!!!! GORĄCO POLECAM!!!

 • Bardzo profesjonalna obsługa. Wyszukują najtańsze i najlepsze ubezpieczenie. Polecam!!!

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.