Żory - portal miejski Zory.com.pl

Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi  

o WYWÓZ ODPADÓW POREMONTOWYCH KATOWICE, ŻORY ZABRZE URBANOWICE PRZYSZOWICE HALEMBA 511 572 158

Znamionuje nas też terminowość – obsługiwany przez nas szczególny sprzęt zostanie dostarczony zawsze na czas. Naturalnie dysponujemy wytrzymałą i solidną ofertą kontenerów, jakie dzięki temu mogą sprostać nawet w najwyższym stopniu ekstremalnym obowiązkom. Są przygotowane na obsługę w rzeczywistości sporych ciężarów – do kilkunastu ton! Wszyscy pracujący u nas pracobiorcy to fachowcy – posiadają szeroki zakres wiedzy połączonej z postępowaniem z przeróżnego typu odpadami. Wybierając nas mają Państwo pewność także co do tego, że dbamy o ochronę środowiska a nasze profesjonalne usługi są realizowane w imię respektowania zasad dotyczących wymagań norm ekologicznych.

        Naszą ofertę na wywóz gruzu kierujemy do klientów indywidualnych jak również firm. Posiadamy możliwość podstawienia kontenera na gruz, jak również możliwość wywozu gruzu bezpośrednio na pojazdach specjalistycznych. Firma nasza jest w posiadaniu specjalistycznych pojazdów pozwalających na sprawny wywóz gruzu. Ceny zostały skalkulowane optymalnie, by nasze usługi względem jakości kształtowały się na poziomie zadowalającym Państwa. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem zamówień.

 

Oferujemy wynajem oraz usługi sprzętem budowlanym: - ładowarki teleskopowe "sztywne"- wysięg do 17m, udźwig do 6 ton, - ładowarki teleskopowe obrotowe- wysięg do 21m, udźwig do 5 ton, Własny transport, serwis 24h/7dni, sprzęt sprawny i zadbany. Więcej informacji telefonicznie

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

WYNAJEM KONTENERÓW NA GRUZ tel. 880 708 520 / 511 572 158

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii