Wiadomości z Żor

Wkrótce w okolicy powstanie najlepszy sklep dla zwierząt - Maxi Zoo!

  • Dodano: 2019-10-11 09:00

Wkrótce w okolicy powstanie najlepszy sklep dla zwierząt!* Maxi Zoo pojawi się w Parku Handlowym S1 Center przy al. Jana Pawła II 41 w Żorach!

Życie bez zwierząt byłoby nudne

Nikt z właścicieli czworonoga nie wyobraża sobie dnia bez swojego pupila szczęśliwie merdającego ogonem o poranku lub wieczoru bez usypiającego mruczenia kota. Jednak przyjaźń ze zwierzakiem to również ogromna odpowiedzialność i obietnica troski o pupila. Zgodnie z tą filozofią działają sklepy Maxi Zoo, łącząc w swojej przestrzeni świat zwierząt i ludzi.

W Maxi Zoo kochamy zwierzęta ze wzajemnością. I dokładamy wszelkich starań, by pomóc właścicielom jak najlepiej zadbać o ich pupili. W każdym z naszych sklepów. – mówi Bartłomiej Łętocha, dyrektor sprzedaży w Maxi Zoo.

Kolejny taki sklep pojawi się w S1 Center w Żorach. Otwarcie odbędzie się w dniach 16-19 października br. Na wszystkich Klientów czeka promocja -20% na cały asortyment! Będą również do odebrania karty promocyjne Maxi Klubu, które umożliwią zbieranie pieczątek. Każde wydane 30 zł to jedna pieczątka. Po zebraniu 10 pieczątek Klient otrzyma zniżkę w wysokości 15 zł przy następnych zakupach!

Z miłości do zwierząt

W Maxi Zoo najważniejsze jest dla nas poprawienie komfortu życia zwierząt oraz ułatwienie ich właścicielom codziennej opieki nad swoimi pupilami. Sklepy działają zgodnie z filozofią „z miłości do zwierząt”, dlatego, by nie narażać ich na stres i dyskomfort, nawet pomimo dysponowania dużymi powierzchniami, Maxi Zoo nie decyduje się na sprzedaż w swoich sklepach żywych zwierząt. Zamiast tego organizuje akcje charytatywne, pomagając zwierzętom w okolicy oraz wspiera akcje ogólnopolskie, np. pomoc psim ratownikom pracującym w GOPR.

Kochane przez zwierzęta i ich właścicieli

W sklepach Maxi Zoo zwierzęta są mile widziane! Zawsze czekają na nie darmowe smakołyki oraz świeża woda. A na ich właścicieli porady od specjalistów oraz promocyjne ceny. W Maxi Zoo oferujemy ponad 6000 produktów dedykowanych różnym gatunkom zwierząt. Klienci znajdą m.in. aż trzynaście marek własnych we wszystkich kategoriach cenowych. Każdy znajdzie coś dla siebie i swojego pupila. Nasz wykwalifikowany personel chętnie udzieli fachowych porad odnośnie diety czy pielęgnacji każdego zwierzaka, a także pomoże np. w zaniesieniu ciężkich zakupów do samochodu.

Przyjdź 16 października razem ze swoim pupilem na otwarcie Maxi Zoo w S1 Center w Żorach i sprawdź, dlaczego nasze sklepy są „kochane przez zwierzęta”!


*Zwycięzca w konkursie TOP FOR DOG 2018 w kategorii najlepszy sklep stacjonarny.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • gestskoczka

    "sklep pojawi się w S1 Center w Żorach" - Po polsku ma to brzmienie: "sklep pojawi się w Żorach, w Centrum S1".

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.