Wiadomości z Żor

Trampki męskie - elegancka wersja punk

  • Dodano: 2019-07-10 12:30

Trampki kojarzyły się z latami 80-tymi i subkulturą punk. Ówcześnie niewiele osób lubiło taką stylistykę. Na szczęście moda zmienną jest i obecnie trampki są absolutnym must have. Zatem jeżeli jeszcze nie masz ich w swojej garderobie to koniecznie powinieneś się w nie zaopatrzyć. To wygoda na najwyższym poziomie, a jednocześnie ciekawa stylistyka.

Trampki męskie są nonszalanckie i stylowe jednocześnie. Kojarzą się z mężczyznami, buntownikami, a jak wiadomo kobiety takich panów kochają. Pozornie proste trampki mają coś w sobie. To coś to prostota, minimalizm i stylowość w jednym. Dostępne są w wielu kolorach, różnią się też wysokością cholewki. Świetnie prezentują się na nogach i pasują nawet mężczyzną, których rozmiar stóp do małych nie należy. Kolejną zaletą trampek jest ich cena. Owszem dostępne są modele drogie, ale tak naprawdę dobrej jakości trampki można już kupić za około 100 zł. Ale żeby nie było tak kolorowo, to trampki mają też wady, szczególnie są one widoczne wtedy, gdy wybierzemy model materiałowy. Otóż szybko, a zasadniczo bardzo szybko się brudzą. Ponadto jeżeli zdecydujesz się na model na białej gumie, to musisz liczyć się z tym, że biała guma będzie po krótkim czasie czarna, albo przynajmniej szara.

Trampki -  dla każdego coś fajnego w Diverse

Trampki pasują do wielu stylizacji i wbrew pozorom nie tylko tych w wersji casualowej. Oczywiście jak nietrudno się domyślić doskonale komponują się z jeansami i ramoneską, w ten sposób można uzyskać stylizację a la Sid Vicious. Pasują one również dla miłośników jeansowego total looku, tym bardziej, że dostępne są trampki jeansowe. Ale trampki świetnie komponują się z elegancką białą koszulą, skórzaną kurtką i bojówkami. Można je też zestawić z elegancką koszulą, marynarką i spodniami w kant. Takie niebanalne połączenia są obecnie bardzo modne. Warto jeszcze zwrócić uwagę na wysokość cholewki w tych butach. Otóż modele sięgające za piętę lepiej komponują się z długimi spodniami o klasycznym prostym kroju. Z kolei trampki sięgające przed kostkę lepiej dobrać do spodni typu 7/8. Poprzez trampki można też wyrazić siebie, a mianowicie wystarczy tylko kupić najbardziej podstawowy model tych butów, a następnie je samodzielnie ozdobić. Można przykleić cekiny, czy też naszywki. Jedynym ograniczenie jest tylko nasza wyobraźnia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.