Wiadomości z Żor

Telewizja TVS zmienia pozycję w Orange TV na kanał 62!

  • Dodano: 2020-12-07 10:00, aktualizacja: 2020-12-10 11:09

Telewizja TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim, nadająca z samego serca Śląska już od ponad 12 lat.

Zależy nam na tym, by być jak najbliżej naszych widzów, dlatego we wtorek 1 grudnia nastąpiła zmiana pozycji kanału TVS HD na platformie Orange z 886 na 62 miejsce.

Telewizji TVS znajdziecie Państwo hitowe polskie i zagraniczne seriale, znane kabarety, a także porcję muzycznej rozrywki w postaci Koncertu Życzeń, lub kultowej już Szlagierowej Listy. Swoim widzom proponujemy również wiele pozycji popularno-naukowych, w których między innymi będzie można znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania ze sfery medycznej.

Nie zapominamy jednak o naszych korzeniach, pokazujemy region z którego się wywodzimy, jego szeroko pojmowane dziedzictwo, kulturę, tradycję oraz ciekawych ludzi. W naszej ofercie programowej znajdzie się również coś dla najmłodszych widzów, którzy niedzielne poranki mogą spędzić w towarzystwie rozśpiewanych Roko i Colino.

Kanał TVS dostępny jest w sieciach kablowych w całej Polsce (w tym Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya) a także w platformach cyfrowych Cyfrowy Polsat, Orange TV, NC+, oraz w lokalnym multipleksie telewizji naziemnej na terenie województwa śląskiego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.