Wiadomości z Żor

Sri Lanka - będzie niesamowicie!

  • Dodano: 2018-01-16 14:30

Oto kilka najważniejszych powodów, dla których warto wybrać Sri Lankę jako kolejny cel podróży! Chociaż ludzka osada na Sri Lance ma nie mniej niż 255 000 lat - ten kraj wygląda świeżo, orzeźwiająco, niesamowicie. Jeśli ktoś zdecyduje się na wakacje Sri Lanka zachwyci go dziedzictwo, historia i kultura, ale jeśli chodzi o kosmopolityczny charakter - Sri Lanka również nigdy nie pozostaje w tyle.

Last minute Sri Lanka – dlaczego warto?
Złote, piaszczyste plaże ucałowane przez Ocean Indyjski i fruwające liście z bogatej plantacji herbaty i przypraw są przyjemnym dodatkiem tej podróży. To różnorodna kultura i żywość jest wisienką na torcie tego, co Cię czeka jeśli postawisz na wczasy Sri Lanka. Doświadczysz radości z dawania w sierocińcu dla słoni i żółwiej wylęgarni. Ten kraj jest wspomniany nawet w świętej hinduskiej epopei Ramajany, dzięki czemu możesz podziwiać tam piękne świątynie i miejsca kultu religijnego rozsiane są po całej wyspie. To jednak wciąż tylko kilka powodów, dla których warto wybrać Sri Lankę jako cel na wakacje. Gdy zrozumiesz je wszystkie będziesz wystarczająco zainspirowany do tego, aby już teraz spakować walizki i zarezerwować pakiety wycieczek po Sri Lance.

Będąc na pokładzie chwiejnej łodzi, istnieją spore szanse na to, że zauważysz niebieskie wieloryby i kaszaloty. Po prostu płyną obok siebie, z wdziękiem w błękitnych wodach. Dondra Point znajdująca się się w pobliżu Galle, Mirissa i Hikkaduwa, jest to miejsce znane z obserwacji wielorybów na Sri Lance.

Krystalicznie czysty Ocean Indyjski
Surfowanie po Oceanie Indyjskim to niesamowite przeżycie. Plaże nie powinny być przecież jedynie miejscem spacerów nad brzegiem morza lub okazją opalania. Jeśli szukasz przygód na morzu, nie mogłeś trafić lepiej – wejdź na www.wycieczka.pl by wybrać idealny last minute na Sri Lankę. Krystalicznie czyste wody to duży plus dla surfera, a tutaj masz o wiele więcej! Na południowym wybrzeżu Sri Lanki możesz też z łatwością znaleźć instruktorów, którzy pomogą Ci podnieść Twoje umiejętności podczas surfowania na dziewiczych plażach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.