Wiadomości z Żor

Owen Wilson - najlepsze role

  • Dodano: 2021-07-26 06:30, aktualizacja: 2021-07-28 09:48

Jest wiele genialnych aktorów, którzy zasługują na uznanie. Jednym z nich bez wątpienia jest Owen Wilson. Mężczyzna urodził się 18 listopada 1968 roku w Dallas, w stanie Teksas. Owen Wilson jest nie tylko aktorem, ale także scenarzystą i producentem filmowym. Na swoim koncie ma wiele dobrych produkcji, w których zagrał. Jednak jest także kilka takich, które napisał sam. Poniżej zebraliśmy kilka produkcji z jego udziałem. Koniecznie zobacz co dla ciebie przygotowaliśmy!

Cudowny chłopak

Auggie Pullman jest dziesięcioletnim chłopcem, który urodził się z deformacją twarzy. Jego marzeniem jest najzwyklejszy dzień w szkole, ponieważ większość swojego życia spędził ucząc się w domu. Jednak teraz ma szansę na spełnienie swojego marzenia, ponieważ zaczynając 5 klasę będzie uczęszczał do normalnej szkoły. Ma on nadzieję, że rówieśnicy potraktują go normalnie. Jednak jego wygląd sprawia, że staje się on szkolną sensacją. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają go palcami, ale nikt tak naprawdę nie wie jaki on jest. Wszystko się zmienia, gdy do szkoły przychodzi nowa uczennica, Summer, która zobaczy w chłopcu coś więcej niż tylko nietypowy wygląd. Czy Auggie poradzi sobie z wyśmiewaniem ze strony rówieśników?

No Escape

Jack to amerykański przedsiębiorca, który razem z rodziną przeprowadza się do południowo-wschodniej Azji. Jednak już pierwszego dnia pobytu w hotelu odkrywa, że wszystkie urządzenia elektryczne nie działają. Ale to dopiero początek... Wkrótce na ulicach rozpoczynają się krwawe zamieszki. A mężczyzna wraz z rodziną próbuje znaleźć bezpieczne miejsce. Owen Wilson zagrał tutaj jedną z głównych ról, wcielił się on w rolę Jacka.

Wada ukryta

Film „Wada ukryta” jest ekranizacją powieści Thomasa Pynchona. Zobaczymy tutaj końcówkę szalonych lat sześćdziesiątych. Larry „Doc” Sportello jest prywatnym detektywem. Pewnego dnia ulega prośbie swojej byłej dziewczyny, prosi go ona o pomoc w odnalezieniu zaginionego biznesmena, który jest jej kochankiem. Detektyw rozpoczyna śledztwo i odkrywa kolejne tajemnice kalifornijskiego światka.

Stażyści

Billy i Nick to dwaj mężczyźni, którzy są po czterdziestce. Zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele są bardzo młodzi i mogliby być synami mężczyzn. Przez dużą różnicę wieku wynika konflikt. Jednak Billy i Nick się nie poddają, bo ten staż może im pomóc zdobyć wymarzoną pracę. A presja jest ogromna, bo kandydatów jest wielu, a większość z nich jest bardzo młoda i bystra.

Marley i Ja

Jenny i John są świeżo upieczonym małżeństwem. Tuż po ślubie przeprowadzają się na Florydę. Para układa sobie życie. Kupili dom, dostali pracę. Jednak Jenny chce mieć dziecko, a John uważa, że jest na to za wcześnie. Ale kolega z pracy podsuwa mu rozwiązanie problemu, czyli kupno psa dla żony. Wydaje się, że to rozwiązanie jest idealne. W końcu pies jest mniej kłopotliwy niż dziecko. W końcu w ich życiu pojawia się Marley – mały labrador. Pies szybko rośnie, ale nie dorasta. Marley wprowadza duży chaos w życiu pary. Ale uświadamia im także, że można się cieszyć w życiu każdą chwilą.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.