Wiadomości z Żor

Myślisz, że alkomat policyjny to przeżytek? Nie, jeśli na szali jest życie ludzkie

  • Dodano: 2022-07-01 13:15, aktualizacja: 2022-07-12 13:31

Myślisz o zakupie dobrego alkomatu do użytku osobistego? Nie wiesz na co się zdecydować i jaki wybrać? Musisz przede wszystkim postawić na wysoką jakość wykonania oraz dużą precyzje pomiarów. W kwestii związanej z prowadzeniem samochodu w stanie trzeźwości nie ma miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia! Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki artykuł, w którym wskażemy w jaki alkomat warto się zaopatrzyć. Zapraszamy do czytania!

Niezawodny, profesjonalny alkomat policyjny! Poznaj jego największe zalety

Największą popularnością cieszy się alkomat policyjny! Nie ma się czemu dziwić, przecież służby mundurowe nie mogą pozwolić sobie na niskiej jakości sprzęt dający niedokładne wyniki z przeprowadzonych pomiarów. Jedną z jego największych zalet jest przede wszystkim niezawodność nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Alkomat policyjny wyróżnia szeroki zakres temperaturowy, co jest bardzo istotne, ponieważ warto wiedzieć, że skrajnie niska oraz wysoka temperatura może fałszować wyniki. Sprzęt policyjny wyróżnia się również szybkością działania. Wystarczy odczekać zaledwie kilka sekund, aby na wyświetlaczu pokazał się prawidłowy wynik pomiaru oddający stan rzeczywisty. Musisz mieć świadomość, że alkomat policyjny swoją wysoką jakość zawdzięcza przede wszystkim sensorowi elektrochemicznemu. Jego największą zaletą jest wysoka czułość nawet na najmniejsze stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu.

Alkomat policyjny – zyskaj pewność, że wskazywany wynik pomiaru jest prawidłowy

Wiele osób wychodzi z błędnego założenia, że do użytku prywatnego nie ma konieczności zakupowania profesjonalnych alkomatów. Nic bardziej mylnego, w końcu chodzi o życie i zdrowie Twoje oraz Twoich najbliższych! Musimy także zwrócić uwagę na fakt, że profesjonalny alkomat policyjny działa w dwóch trybach: aktywnym oraz pasywnym. Oznacza to, że możliwe jest wykonanie pomiaru na osobie nieprzytomnej. Przejdźmy zatem do meritum! Alkomaty policyjne maja atest potwierdzający ich profesjonalizm oraz bezbłędność w wykonywanych pomiarach. Znajdziesz je w sklepie Polskie Centrum Wzorcowania w atrakcyjnej cenie! Urządzenia dodatkowo posiadają wbudowaną funkcję informowania o konieczności wykonania kalibracji. Nie musisz o tym pamiętać sam! Co więcej, to właśnie dzięki tej funkcji zyskujesz pewność, że Twój alkomat działa prawidłowo i wskazuje prawdziwy wynik pomiaru. Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, nie zwlekaj i skontaktuj się z doświadczonymi fachowcami! Zostań odpowiedzialnym kierowcą!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.