Wiadomości z Żor

Koszulka na wieczór kawalerski czy własny nadruk na prezent?

  • Dodano: 2020-08-25 13:30

Koszulka na wieczór kawalerski to świetny prezent. Jako najlepszy kumpel przyszłego pana młodego musisz zadbać, by wieczór poprzedzający ślub był niezapomniany. Masz już pomysł na imprezę? Przygotowujesz coś specjalnego? Pamiętaj o oprawie całego wydarzenia.

Niech wszyscy wiedzą, dlaczego bawicie się tak dobrze! W ten sposób unikniecie problemów związanych ze spontanicznością. W wieczór kawalerski wybacza się wiele. Wystarczy dać znać, że świętujecie ostatni dzień wolności jednego z uczestników.

Koszulka na wieczór kawalerski - skąd wziąć pomysł?

Koszulki na wieczór kawalerski, którą pan młody założy na imprezę przed ślubem, musi rozluźniać atmosferę. Uwierz, chłopak jest wystarczająco zestresowany, nawet jeśli w ogóle się do tego nie przyznaje. W ten wieczór ma zapomnieć o stresie i wyszaleć się za wszystkie czasy.

Napis dobrze jest wybrać w taki sposób, by pasował wszystkim imprezującym. Nie ma nic lepszego, niż ekipa wychodząca w ten dzień na miasto w tematycznych koszulkach. Dzięki temu pan młody nie będzie się czuł wyobcowany.

W ofercie IdeaShirt możesz znaleźć zarówno proste wzory informacyjne, jak i modele całkowicie od czapy. Jeśli chcesz lojalnie ostrzec otoczenie, zdecyduj się na prosty wzór "Uwaga! Wieczór kawalerski". Możesz też wybrać projekt z jajem i zamówić koszulkę z imieniem dla każdego. Możecie chodzić po mieście w t-shirtach z napisem "Członek wieczoru kawalerskiego". W taki wieczór z pewnością ujdzie Wam to na sucho.

Możesz też sięgnąć po naturalne skojarzenia. Koszulka z tekstem "Game over"? Oczywiście! Jeśli jesteś kreatywny i masz w głowie jeszcze lepszy projekt, możesz wykonać go samodzielnie.

Czy tworzenie produktów z nadrukiem jest trudne?

Nie jest. Dasz radę. Produkty bazowe znajdziesz w naszym sklepie w zakładce "Projektuj". Każda koszulka z naszej oferty jest wykonana z wysokogatunkowego materiału, na którym bez problemu wykonamy nadruk zgodny z zamówieniem. Nie martw się o technologię. Do wszystkich produktów z góry przypisaliśmy najlepszą technikę nadruku, by nasi klienci mogli skupić się na stylistyce.

Koszulka będzie widoczna podczas projektowania. Dzięki temu możesz ocenić rozmieszczenie poszczególnych elementów nadruku. Baw się gotowymi motywami, dodawaj własne zdjęcia i teksty. Twórz niepowtarzalne kompozycje, które wprawią Twoich przyjaciół w szampański nastrój. Cena koszulki może zmieniać się w miarę postępu prac. Dzięki temu łatwo zrezygnujesz z drobiazgów, które nie wnoszą nic do tematu, a mogą Cię drogo kosztować.

Prezentem może być nie tylko koszulka. Wieczór kawalerski stwarza nieograniczone możliwości.

Marzy Ci się oryginalna tablica rejestracyjna na wieczór kawalerski? Mamy to! Chcesz dać panu młodemu komplet prezerwatyw z dedykacją? Nie ma problemu. Krawaty dla wszystkich? Możesz dowolnie wykorzystać wszystkie produkty widoczne na naszej stronie.

Uzgodnij też swoje pomysły z druhną panny młodej. Koszulka z datą na wieczór panieński może zainspirować ją do podobnej kreatywności. Zadbajcie o to, by ostatni wolny wieczór młodej pary był równie ekscytujący. Pamiętajcie tylko, by odstawić przyszłych małżonków do domu w stanie nienaruszonym. Następnego dnia znów czeka ich mnóstwo wrażeń!

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Bartłomiej

    Balowaliśmy w leszczyńskim aerotunelu na kawalerskim i każdy miał koszulkę z nadrukiem, oj to była dobra impreza. :) I fajnie to wyglądało jak każdy miał jednakowe koszulki.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.