Wiadomości z Żor

Firmowy elektryk – bezpiecznie i bez wysokich kosztów. Przekonaj się, że warto

  • Dodano: 2022-10-20 12:45, aktualizacja: 2022-10-28 10:09

Samochody elektryczne na wyposażeniu firm nikogo dziś nie dziwią. Wiele z nich pod względem możliwości dorównuje już odpowiednikom zasilanym w tradycyjny sposób. Jednocześnie taki zakup można potraktować jako inwestycję w wizerunek firmy – wielu klientów ceni sobie wdrażanie proekologicznych rozwiązań. Dlaczego firmowy elektryk to korzystne rozwiązanie? Jak sfinansować takie auto? Przekonaj się.

Firmowy elektryk – dlaczego warto?

Samochody elektryczne przestały być już traktowane w kategorii drogowej ciekawostki. Producenci rozszerzają swoje oferty, odpowiadając przy tym na zmienne potrzeby kierowców firmowych. Elektryki to już nie tylko kompaktowe hatchbacki. W tej wersji można już kupić komfortowe limuzyny, SUV-y, a nawet samochody dostawcze. Wiele z nich wyróżnia się także dużym zasięgiem, który umożliwia komfortowe pokonywanie dłuższych dystansów.  

Jakie korzyści niesie za sobą wybór samochodu z napędem elektrycznym?

  • możliwość korzystania z buspasów – dzięki temu możesz omijać korki w godzinach szczytu;
  • darmowe parkingi w strefie płatnego parkowania – oszczędność czasu i pieniędzy w przypadku częstych wizyt w centrach dużych miast;
  • budowanie wizerunku marki proekologicznej – to pozytywny sygnał nie tylko dla klientów, ale również dla przyszłych kontrahentów.

Jak sfinansować samochód elektryczny?

Przedsiębiorcy zainteresowani zakupem samochodu elektrycznego mogą skorzystać z finansowania w ramach programu „Mój elektryk”. W efekcie możesz zyskać nawet do 70 tys. zł dotacji do leasingu. Uzyskana kwota może posłużyć m.in. do pokrycia opłaty wstępnej – to oznacza obniżenie kosztów miesięcznej raty.

Program umożliwia sfinansowanie m.in. pojazdów osobowych, auto o całkowitej masie do 3,5 t., motorowerów, motocykli oraz pojazdów czterokołowych.

Leasing samochodu elektrycznego – wygodny i bezpieczny

Leasing to wygodna forma finansowania, dzięki której możesz zaplanować wydatki związane z zakupem samochodu i dopasować je do potrzeb firmowego budżetu. Kalkulator leasingowy dostępny w mAuto pozwala określić dogodną wysokość raty. Co więcej, stałe oprocentowanie stanowi gwarancję, że kwota miesięcznej spłaty nie ulegnie zmianie w obliczu wzrostu stóp procentowych.  

Jednocześnie możesz skorzystać z dodatkowych opcji zarządzania zobowiązaniem w obliczu problemów ze spłatą. W wyjątkowych sytuacjach spłatę raty możesz odroczyć – nawet kilka razy w czasie trwania jednej umowy. Możesz korzystać także z cesji leasingu i przenieść zobowiązanie na inny podmiot.

W ostateczności możesz także zrezygnować z umowy – wystarczy, że uregulujesz wszystkie dotychczasowe opłaty.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.