Wiadomości z Żor

Breloki reklamowe - gadżet, który zawsze masz pod ręką

  • Dodano: 2019-07-10 12:45

Gadżety reklamowe to interesujący dodatek, który powinna wykorzystywać każda profesjonalna firma. Oferując drobne akcesoria swoim klientom lub pracownikom, można nie tylko poprawić zasięg i świadomość ludzi o istnieniu marki, ale również ocieplić wizerunek całego przedsiębiorstwa. 

Ciekawym narzędziem są breloki reklamowe. Jak wykorzystać potencjał takich przedmiotów? Spieszymy z wytłumaczeniem, by każdy przy planowaniu kampanii wiedział, jakie kroki podejmować. Zapraszam do lektury.

Breloki reklamowe budżetowe

Oferując drobne zestawy upominkowe na szkoleniach, prezentacjach, targach lub imprezach, warto w pakiecie umieścić breloki reklamowe z firmowym logo. Każdy z nas ma przy sobie zestaw kluczy, który bez zawieszki może być słabo widoczny w torebce, torbie lub plecaku. Kolorowy brelok będzie rzucać się w oczy, dzięki czemu znalezienie ich będzie o wiele prostsze. 

Nawet najtańsze breloki reklamowe dysponują diodą LED. Może ona okazać się przydatna nocą, by zasygnalizować innym swoją lokalizację lub znaleźć zamek do drzwi, gdy nastąpi przerwa w dostawie prądu. Tego typu breloki dostępne są w sklepie Opengift.pl od 79 groszy za sztukę, przy stosunkowo niewielkim nakładzie. Firma oferuje możliwość znakowania plastikowych akcesoriów w tampodruku, dzięki czemu grafika może zostać wykonana w pełnym kolorze. 

Modele z dodatkowymi funkcjonalnościami 

Chyba każdy widział breloki reklamowe z diodami LED, latarkami, a nawet otwieraczami do piwa lub wina. Są to ciekawe i bardzo funkcjonalne narzędzia, które mogą przydać się w sytuacjach awaryjnych, np. gdy na klatce schodowej nie będzie światła lub podczas biwakowania, gdy nikt nie zabierze niezbędnych otwieraczy do butelek. 

A co jeśli powiemy Wam, że breloki reklamowe mogą być wyposażone w dużo ciekawsze komponenty? Zainteresują one nawet najbardziej wymagających klientów i specjalistów. Perfekcyjnym przykładem są breloki z przewodami transferujący dane, np. USB. Mogą one posłużyć zarówno do przesyłania plików między komputerem, tabletem, aparatem, odtwarzaczem muzyki lub telefonem, jak i do naładowania baterii urządzenia. Ile kosztuje taka propozycja? Od 2, do 25 zł. Dostępnych jest wiele konfiguracji, które w zróżnicowany sposób łączą ze sobą najpopularniejsze złącza.  

Innym interesującym produktem jest brelok reklamowy z lokalizatorem kluczy. Trzeba przyznać, że jest to bardzo przydatny gadżet. Klucze uwielbiają ginąć wtedy, gdy planujemy wychodzić i ich potrzebujemy najbardziej. Breloki wyposażone w moduły bluetooth łączą się z odbiornikiem (np. telefonem) przy pomocy specjalistycznych aplikacji. Stanowią one świetną alternatywę do zabezpieczenia innych przedmiotów, bez których nie wyobrażamy sobie wyjścia z domu, np. portfela.

Eleganckie produkty z wyższej półki

Breloki reklamowe często oferowane są także w formie prezentu klientom biznesowym lub zwycięzcą zawodów/konkursów organizowanych przez marki. Warto zainwestować wtedy w eleganckie konstrukcje, które niestandardowym designem i wykończeniem. 

Doskonałym przykładem może być metalowy brelok ciężarówka KC6300-14, dostępny m.in. w sklepie Opengift.pl. Jest to idealny wybór na luksusowy upominek z grawerowanym logo od firmy transportowej. Dla działalności zajmującej się nieruchomościami, świetną alternatywą będzie metalowy brelok w kształcie domu, np. KC6486-17. 

Przykładów jest nieskończenie wiele, a innowacyjne technologie zdobienia zapewniają wspaniałe możliwości na znakowanie produktów. Warto więc sięgać po rozwiązania gwarantujące najwyższą jakość. Pokażecie w ten sposób klientom i partnerom biznesowym dbałość o detale. 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.