Wiadomości z Żor

Biały montaż - na czym polega?

  • Dodano: 2018-07-25 11:00

Podstawą świetnie urządzonego mieszkania, czy też komfortowego w codziennym użytkowaniu domu wolnostojącego nie jest jedynie inwestycja w nowoczesne, estetyczne elementy wyposażenia, ale również – a raczej przede wszystkim – dbałość o precyzyjne wykończenie obiektu pod względem budowlano-remontowym. Jednym z ważnych etapów decydujących z czasem o wygodzie i praktyczności korzystania z naszych własnych czterech ścian jest tzw. biały montaż.

Najpierw podstawa, później dodatki

Nawet najdroższe baterie kuchenne, czy najbardziej okazała, stalowa mydelniczka nie przykują wzroku, gdy będą nieodpowiednio zamocowane. Co nam po wysokiej jakości samych akcesoriów, kiedy nie będziemy w stanie z nich należycie korzystać na co dzień, ciesząc się ich praktycznością i funkcjonalnością? Warto zatem, nawet w tak prostych pozornie pracach, jak instalowanie kranów, czy wanien, korzystać z fachowej pomocy świetnie wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają w tej dziedzinie duże doświadczenie i stosowne umiejętności. Przykładem przedsiębiorstwa, które prosperuje od lat w branży i wykonuje tzw. biały montaż jest chociażby podmiot FHU Bonus, gdzie można wynająć speców w dziedzinie szeroko rozumianych prac instalacyjnych. Oczywiście nawiązywanie współpracy z podobnymi placówkami wiąże się z koniecznością wygospodarowania dodatkowych środków pieniężnych na robociznę, ale pamiętajmy, że jak mówi popularne polskie powiedzenie- „chytry dwa razy traci”, a co za tym idzie lepiej wydać raz, może i więcej, ale zagwarantować sobie komfort, luksus, wygodę i brak fatygi, zwłaszcza jeżeli nie jesteśmy standardowymi złotymi rączkami, które mają smykałkę do prac fizycznych.

Nie tylko spryt

Nawet osobie precyzyjnej i pedantycznej, ale nieobeznanej w temacie budowlanki i niedysponującej stosowną wiedzą, zdarzają się wpadki, które z reguły pociągają za sobą podwójne straty materialne. Sama jakość robót to jedno, druga kwestia – niekiedy dużo bardziej kluczowa dla ostatecznego efektu montażu – to odpowiedni dobór asortymentu, przewodów, akcesoriów, czy nawet materiałów typu kleje, fugi, silikony, taśmy izolacyjne, czy uszczelki. Brak Ci rozeznania w tej dziedzinie, zamów usługę u fachowców z FHU Bonus czy jakiejkolwiek innej sprawdzonej firmy budowlano-remontowej. Pamiętaj, że decydujesz się na inwestycję, która ma Ci służyć przez co najmniej kilkanaście najbliższych lat Twego codziennego funkcjonowania w domowym zaciszu. Czy warto na tym oszczędzać? Biały montaż nie kosztuje kroci, a w ramach jednorazowego zlecenia spece podłączą brodziki, wanny, umywalki, toalety, wszelkie drobne elementy armatury i akcesoria ceramiczne, dając dodatkowo gwarancję niezawodności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.