Wiadomości z Żor

Atlas Poland - lider sprzętu budowlanego na polskim rynku.

  • Dodano: 2019-10-29 15:15, aktualizacja: 2020-06-02 08:59

Atlas Poland to działająca od ponad piętnastu lat na polskim rynku firma, która profesjonalnie zajmuje się produkcją oraz sprzedażą specjalistycznego sprzętu budowlanego. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju marki, które stanowią renomę i gwarancję jakości. Wśród dostępnych firm możemy zaproponować sprzęt: ATLAS GmBH, ATLAS KOMPAKT, WEYCOR, TANA, SANY, KINSHOFER, ING. Bonfiglioli, Willibald jak również SMP.

Wybór sprzętu – na co zwrócić uwagę.

Wybór odpowiedniego sprzętu jest nie lada wyczynem. Na ostateczną decyzję wpływa bardzo wiele czynników. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, dlatego też oferujemy kompleksowe usługi oraz profesjonalną pomoc w doborze maszyn a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa bierzemy pełną odpowiedzialność za obsługę techniczną.

Jednak wybór sprzętu należy przede wszystkim dopasować do planowanych prac. Koparki występują w różnych konfiguracjach dlatego tez, aby zapewnić płynność pracy należy zastanowić się nad parametrami i specyfikacją.

Koparki a także pozostały sprzęt rekomendowany jest przede wszystkim do wszelkiego rodzaju prac budowlanych, wykopach a także prac naziemnych. Jest to doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się w każdej sytuacji.

Niezwykle istotną kwestią jest podłoże, na którym będzie pracowała maszyna. W przypadku koparek jest to bardzo ważne, bowiem klasyczne koparki kołowe mogą sobie nie poradzić w trudnych warunkach grząskiej ziemi. W takim przypadku rekomendujemy wybór koparki gąsienicowej.  Rodzaj budowy również wpływa na wybór maszyny. Innego sprzętu wymaga kopanie głębokich rowów melioracyjnych a innego przygotowanie fundamentów pod budynek. Dlatego też, warto zwrócić uwagę na takie parametry jak udźwig oraz długość wysięgnika, które w bezpośredni sposób wpływają na głębokość wykopów a także ciężkość prac.

Minikoparki to doskonała alternatywa dla ich dużych odpowiedników. Charakteryzują się ogromną mobilnością a także są bardziej dokładne. Idealnie sprawdzą się  w pracach na mniejszą skalę.

Zwróć uwagę na dodatkowy osprzęt.

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju łyżki, które dostosujesz do indywidualnych potrzeb. Osprzęt jest niezwykle ważny, ponieważ to dzięki niemu można spersonalizować maszynę i dostosować ją do rodzaju prac.

Dodatkowe podparcie sprawdzi się w trudnych warunkach, gdzie podłoże jest nachylone i ma utrudniony dostęp. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie dodatkowego oświetlenia, które znacząco usprawnia prace po zachodzie słońca. Jest to ogromne ułatwienie, bowiem nie trzeba przerywać prac ze względu na niesprzyjające warunki oświetleniowe.

Koparki są bardzo uniwersalnymi maszynami. Są bardzo chętnie wybierane i wykorzystywane zarówno przez inwestorów jak i pracowników. Dzięki temu, że można montować różnego rodzaju końcówki wysięgnika, klient otrzymuje możliwość przeobrażenie zwykłej koparki w specjalistyczny spychacz a nawet podnośnik.

Nie mniej ważny jest komfort użytkowania a także intuicyjność kierowania maszyną. Atlas Poland przykłada dużą wagę, aby kabina operatora była jak najbardziej ergonomiczna a rozmieszczenie przycisków sterowania było wygodne. Komfort pracy sprawia, że wykopy są dużo prostsze a praca szybsza i bardziej efektywna.

Zastosowanie kamer pomaga operatorowi w pracach i pozwala na bardziej samodzielną pracę. Dzięki temu pozostali pracownicy mogą skupić się na pozostałych elementach prac.

Nowy czy używany – podejmij trudną decyzję.

Maszyna pachnąca jeszcze halą produkcyjną jest niezwykle kuszącą ofertą. Atlas Poland to synonim prestiżu i gwarancja najwyższej jakości oferowanego sprzętu. Każda maszyna wiąże się ze sporym wydatkiem. W naszej ofercie posiadamy nie tylko nowe modele ale również sprzęt używany, który niczym nie odbiega od fabrycznie nowego sprzętu.

Przed wystawieniem oferty używane maszyny przechodzą przegląd i są sprawdzane pod każdym możliwym kątem. Wymieniane są zużyte części a maszyny zyskują nowe życie.

Każda maszyna spełnia rygorystyczne wymogi ogólnoeuropejskie, dlatego też kupując nasz sprzęt zyskujesz pewność najwyższej jakości, która idzie w parze z przystępną ceną.

Niższa cena absolutnie nie wpływa na funkcjonalność koparek, a korzystanie ze sprzętu używanego to również krok w stronę bardziej ekologicznego trybu życia.

Zakup a może jednak wynajem.

Posiadając firmę budowlaną warto inwestować w sprzęt najwyższej jakości. Efektywność prac pozwoli na zwiększenie ilości wykonywanych zleceń a co za tym idzie koszty szybko obrócą się w zysk.

Jednak, kiedy nie ma potrzeby zakupu maszyny, a planowane prace są krótkotrwałe warto rozważyć wynajem niezbędnych maszyn.

Jeśli jednak zależy Ci na kupieniu nowego sprzętu oferujemy różne sposoby finansowania, które dogodnie można dopasować do swoich możliwości. Leasing, który znajduje się w ofercie wielu firm również stanowi ciekawą alternatywę. W razie wątpliwości służymy pomocą.

Bogata oferta Atlas Poland.

Atlas Poland to nie tylko koparki. To także różnorodny sprzęt towarzyszący, który często okazuje się niezwykle pomocny.

U nas znajdziesz:

- maszyny dwudrogowe rekomendowane do prac na torowiskach, 

- specjalistyczne maszyny dedykowane do przeładunku,

- koparki kołowe oraz gąsienicowe,

- ładowarki kołowe,

- minikoparki,

- rozdrabniacze,

- kompaktory,

- rębaki,

- przesiewacze,

- maszyny do napowietrzania kompostu,

- paczkarki złomu,

- strzępiarki

- prasonożyce.

Dostępność różnych maszyn pozwala nam na podchodzenie do każdego zlecenia w pełni indywidualne. Odpowiadamy na spersonalizowane potrzeby naszych klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom.

Strona Internetowa Atlas Poland.

Wiemy jak bardzo istotna jest obecność w Internecie i w mediach społecznościowych. Ponad 80% Polaków jest aktywnych w Internecie i właśnie tu szuka potrzebnych informacji. Dlatego też każdego dnia dbamy, aby na naszej stronie internetowej https://www.atlas-poland.pl/ znajdowały się niezbędne informacje i świeże artykuły na interesujące tematy.

Aktywne prowadzenie witryny pozwala nam zbliżyć się do naszych klientów a także stanowi atrakcyjną ofertę dla nowych osób. Klient, który szuka informacji, znajdując je na naszej stronie, chętnie skorzysta z naszych usług.

Rozwój i droga z duchem czasu. Pomimo tego, że staramy się być na bieżąco z nowinkami technologicznymi liczy się dla nas tradycja i kontynuacja dorobku firmy Atlas Polska.

Nasza marka oferuje również pełny serwis maszyn znajdujących się w naszej ofercie. W celu zgłoszenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w zakładce serwis. W ten sposób możemy zapewnić jak najszybszą interwencję.

 

Oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców ale również klientów indywidualnych, a dzięki naszemu poradnictwu każdy z naszych klientów może liczyć na wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości serdecznie zapraszamy do wybranej formy kontaktu: telefonicznego lub poprzez wiadomość e-mail. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie wyjaśnią zawiłe aspekty technologiczne a także pomogą w rozwiązaniu problemu. Nie czekaj i skorzystaj już dziś z naszej oferty przygotowanej z myślą o tobie i twoich potrzebach.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.