Wiadomości z Żor

Abonament na samochody Volvo

  • Dodano: 2021-03-22 12:00

Zapewne jako osoba zainteresowana kupnem nowego auta, zdajesz sobie doskonale sprawę z takich opcji finansowania jak zakup za gotówkę albo leasing. Wynajem długoterminowy jest już znacznie mniej rozpowszechniony, jednak jego popularność z roku na rok rośnie. Natomiast abonament to określenie często będące nowością dla osoby słyszącej o takiej możliwości. Może to wynikać z faktu, że nie wszystkie marki oferują taki sposób finansowania. Chcemy opowiedzieć wam o abonamencie oferowanym przez Volvo.

Abonament Care by Volvo

Usługi abonamentowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, głównie za sprawą łatwości w obsłudze. Co miesiąc płacimy określoną kwotę w zamian otrzymując dostęp do telefonu/filmów/programów i dziesiątek innych usług. Jak się okazuje Volvo oferuje dokładnie taki sam model swoim klientom, którzy mogą skorzystać z abonamentu w Care by Volvo.

Marka Volvo jest doskonale znana wszystkim osobom zainteresowanym przynajmniej w minimalnym stopniu motoryzacją. Osoby na co dzień nie interesujące się samochodami, mogą kojarzyć fakt, że Volvo słynie z bezpieczeństwa i jako pierwsze opatentowało trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, które uratowały życie milionom osób. Dzisiaj Volvo to niezmiennie synonim bezpieczeństwa, ale również marka premium dedykowana osobom chcącym czerpać z motoryzacji pełnymi garściami.

Volvo, pomimo iż jest szwedzką marką, a Skandynawowie znani są z powściągliwości to nie boją się innowacji i nie chcą podążać tylko utartymi szlakami. Nowoczesny design aut, liczne wykorzystanie systemów mających na celu ochronę życia czy właśnie nieszablonowe podejście do sposobu sprzedaży aut to tylko niektóre z przykładów potwierdzających tą tezę.

Abonament Volvo pozwala cieszyć się najnowszymi modelami aut w możliwie niskich ratach a jednocześnie pokrywa koszty przeglądów okresowych wraz z materiałami eksploatacyjnymi oraz koszty serwisowania. W umowie abonamentowej jest przewidziane dokonanie przeglądu okresowego co 12 miesięcy lub co 30 tys. km w zależności do tego co wydarzy się pierwsze. Nawet nie musisz dostarczyć auta osobiście na przegląd, Volvo może zrobić to za Ciebie, wystarczy się umówić, a samochód może zostać odstawiony we wskazane miejsce do 50 km. od miejsca odbioru albo ASO w którym był robiony przegląd.

W abonamencie na użytkowników czeka wiele dodatkowych funkcji. Jedną z ciekawszych jest bezpłatna aktualizacja oprogramowania czy usługa Volvo On Call dzięki której zlokalizujesz samochód albo wezwiesz pomoc w razie awarii.
Prawie zapomnieliśmy wspomnieć o opłacie własnej, która wynosi okrągłe 0%. Ma to duże znaczenie przy bilansowaniu budżetu firmy.

Jedna opłata abonamentowa zawiera w sobie koszt najmu samochodu, serwis i pakiet ubezpieczeń. Jeżeli cenisz sobie nade wszystko spokojną głowę ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Praktycznie wszystkie obowiązki leżą po stronie dealera, u którego wynajmujesz auto w abonamencie. Twoim zadaniem jest jedynie użytkować auto w zgodzie z warunkami opisanymi w umowie i cieszyć się jazdą.

Więcej informacji na temat abonamentu Volvo znajdą Państwo na stronie Dealera Auto-Boss. Doradcy chętnie udzielą Państwu rad oraz wytłumaczą bardziej szczegółowo zasady na jakich funkcjonuje Care by Volvo.
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.