Wiadomości z Żor

Zostań mistrzem świata w dobroci

  • Dodano: 2018-05-16 10:15, aktualizacja: 2018-05-17 15:10

Wystarczyła jedna sekunda, aby los przekreślił wszystkie marzenia i plany tego młodego, pełnego życia człowieka. Michał jest 41-letnim ojcem trójki wspaniałych dzieci i mężem kochającej żony, Renaty.

Zawsze był pełen pasji, werwy do działania oraz pomagania innym. Nigdy nikomu nie odmawiał pomocy – lecz teraz nadszedł czas kiedy to On jej potrzebuje.

W listopadzie 2016 roku dosłownie jedna sekunda w pracy zaważyła o całym jego przyszłym życiu. Nagle zawaliło się wszystko, plany które miał, marzenia i pomysły a przede wszystkim zdrowie zostały zrujnowane w ciągu tak krótkiej chwili. Bowiem Michał wykonując obowiązki zawodowe spadł z drzewa. Był to bardzo nieszczęśliwy wypadek, po którym szybko został przetransportowany do szpitala, a tam usłyszał dożywotni wyrok - porażenie czterokończynowe. Ale nie poddaje się. Pełen obaw o przyszłość swoją i swojej rodziny postanowił walczyć, postawił sobie nowe cele. Cele, w których się nie podda i będzie walczył o lepsze jutro dla siebie i rodziny.

Będzie walczył o większą sprawność, która została wyceniona na 120 000 zł choć nikt nie ma pewności czy ta kwota wystarczy.


Żeby tą kwotę uzbierać liczy się absolutnie każda złotówka. Michał potrzebuje pilnej i kosztownej rehabilitacji rąk aby mógł przynajmniej częściowo zapanować nad swoim ciałem i stać się bardziej samodzielnym.

Wesprzyjmy Michała w tej nierównej walce i dążeniu do celu. Pokażmy mu, że dobro którym kiedyś On dzielił wraca ze zdwojoną siłą.

ORGANIZATOR: Stowarzyszenie Pro Mundi Sikorskiego 52 44-240 Żory.

Jedna złotówka z portfela
A zrobi z Ciebie Przyjaciela
Osób potrzebujących
oraz o pomoc Proszących

Wesprzyj Michała Ligockiego poprzez wpłaty na konto : 35 1090 2590 0000 0001 3062 3253 Tytułem Kilometry Dobra - Pomoc dla Michała

Udowodnij że dobro powraca!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również