Wiadomości z Żor

Znieważył mundurowych i groził im. Teraz stanie przed sądem

  • Dodano: 2019-04-08 13:00

Za znieważenie mundurowych i wielokrotnie kierowane groźby pod ich adresem przed sądem stanie 35-leteni mieszkaniec Żor.

Mężczyzna najpierw wszczął awanturę w osiedlowym lokalu, a kiedy został obezwładniony przez ochroniarzy i przekazany w ręce policjantów wyzywał ich oraz groził, że "załatwi" zarówno stróżów prawa i ich rodziny.

Wczoraj przed północą policjanci interweniowali w jednym z lokali na osiedlu Sikorskiego, gdzie pijany klient wszczął awanturę i zaczął obrażać przebywające tam osoby, a potem nawet im grozić. Na szczęście agresywnego mężczyznę szybko obezwładnili pracownicy ochrony, a chwilę później przekazali w ręce interweniujących policjantów.

Niestety 35-latek, chwiejąc się na nogach, nie szczędził wulgaryzmów i stróżom prawa

 Pomimo licznych wezwań do zachowania zgodnego z prawem jego agresja stale rosła. W pewnej chwili zagroził policjantom, że jeśli go nie puszczą to "załatwi ich" i ich bliskich. Jak się okazało nie był to pierwszy przypadek gróźb kierowanych pod adresem mundurowych. Już wsześniej 35-latek zachowywał się w podoby sposób wobec jednego z nich.

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 2 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również