Wiadomości z Żor

Zapraszamy na e-Spotkanie

  • Dodano: 2008-12-03 10:45

Fundusze na inwestycje przedsiębiorstw w ramach RPO Województwa Śląskiego - zadaj pytanie ekspertom.W najbliższą środę, 3 grudnia, w godzinach 12:30-14:00 tematem kolejnego, siódmego e-spotkania będą: "Możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstwa w ramach RPO Województwa Śląskiego".

Na pytania uczestników odpowiadać będą eksperci:

  • Beata Wistuba, specjalista ds. wyboru projektów, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości
  • Diana Markiewicz, specjalista ds. wyboru projektów, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości
  • Bożena Palka, Bank BPH

Zainteresowane osoby mogą wziąć udział w e-spotkaniu po zalogowaniu się na stronie:

http://fundusze-europejskie.pl/espotkaniabph.php

TERMINARZ kolejnych e-spotkań:

  • 10.12.2008 – "Możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstwa w ramach RPO Województwa Zachodniopomorskiego"
  • 17.12.2008 – "Możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstwa w ramach RPO Województwa Pomorskiego"

Portal i dwumiesięcznik "Fundusze Europejskie" wspólnie z Bankiem BPH rozpoczęli 15 października br. cykl 19 e-spotkań pt. "Pomożemy Ci znaleźć kierunek rozwoju. Dotacje z Unii Europejskiej dla Twojej Firmy. Pozyskiwanie funduszy pomocowych w latach 2007-2013 na rozwój przedsiębiorstw". Jest to pierwszy tego typu ogólnopolski projekt rozmów – czatów pomiędzy beneficjentami pomocy unijnej a przedstawicielami Instytucji Wdrażających programy operacyjne.

E-spotkania skierowane są do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Do udziału w projekcie zaproszono przedstawicieli Instytucji Wdrażających oraz Banku BPH, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. możliwości i zasad otrzymania dotacji unijnych na realizację projektów inwestycyjnych, oferty kredytowej na finansowanie przedsięwzięć objętych wsparciem pomocowym, zagadnień związanych z pomocą publiczną, sprawozdawczością, monitoringiem i kontrolą projektów dofinansowanych z Unii.

Udział w e-spotkaniach to okazja do bezpośredniego zadawania szczegółowych pytań Ekspertom i uzyskania na nie odpowiedzi. Patronat Honorowy nad cyklem objęło Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Więcej informacji:
Małgorzata Burda tel. 061/ 825 30 22  
e-mail: malgorzata.burda@fundusze-europejskie.pl     
www.fundusze-europejskie.pl

Źródło: www.inkubatorrudzki.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również