Wiadomości z Żor

Zaginiona 16-latka z Żor wciąż nie została odnaleziona. Dziewczyna nie daje znaku życia

 • Dodano: 2021-08-19 14:00, aktualizacja: 2023-10-30 10:56

Ponad dwa tygodnie minęło od zaginięcia 16-letniej dziewczyny. Dziewczyna wyszła z mieszkania babci i ślad po niej zaginął. Żorska policja prosi o pomoc. Nastolatki szuka rodzina.

Choć minęły już dwa tygodnie od zaginięcia nastolatki z Żor, to dziewczyna wciąż nie skontaktowała się z rodziną. 16-letnia dziewczyna zaginęła w nocy z 2 na 3 sierpnia. Dziewczyna ostatni raz była widziana w Żorach.

Rodzina potwierdza, że nastolatka wyszła z mieszkania babci przy ulicy Młyńskiej w Żorach, w którym od pewnego czasu mieszkała. Nie ma przy sobie telefonu komórkowego.

Zaginiona wciąż nie skontaktowała się z rodziną

Zaginiona do tej pory nie wróciła do domu, ani nie skontaktowała się z rodziną. Nie wiadomo, co w chwili zaginięcia miała na sobie. Zabrała ze sobą torbę podróżną marki Guess, kilka rzeczy do przebrania się i podręczną saszetkę.

Zaginięcie 16-latki zostało zgłoszone funkcjonariuszom KMP Żory. Policjanci prowadzą w tej sprawie śledztwo.

Każdy osoba, która posiada jakiekolwiek informacji o zaginionej dziewczynie, ma z nią kontakt lub zna miejsce jej możliwego pobytu jest proszona o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Żorach (tel. 47 855 32 00 lub z dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Komentarze (2)    dodaj »

 • dr.Ojboli

  Samookaleczenie ! - tego rodzina nie widziała ? Psychiatra wtedy był potrzebny,a tak teraz się stało,jak się stało.Ewidentna wina rodziców.

 • Chyba boli Cię głowa, Ojboli!

  A Twój komentarz totalnie nie na miejscu! Z Twojego poziomu - w d*pie byłeś(aś) i g*wno widziałeś(aś), a mądrość taka, że tylko czerpać... ignorancja przerażająca, a empatia aż szokuje.

  • Chyba boli Cię głowa, Ojboli!
   2021-09-10 21:22
  • odpowiedz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również