Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Wszczął awanturę i pobił właściciela sklepu

  • Dodano: 2018-06-12 10:00

Nawet do 5 lat więzienia grozi 31-latkowi, który pobił właściciela, a uprzednio wszczął awanturę w jednej z sieciówek. Mężczyzna zaatakował 40-latka, gdy ten poprosił go, aby wyszedł na zewnątrz. Po kilkunastu minutach sprawca jednak wrócił i zaczął go znowu okładać.

Do zdarzenia doszło wczoraj na osiedlu Księcia Władysława. Ok. 13.00 w sklepie pojawił się mężczyzna, którego zachowanie wskazywało na to, że jest pijany. Gdy personel zwrócił mu uwagę ten wszczął awanturę. Sytuację opanować próbował 40-letni właściciel. Wyprowadził wprawdzie mężczyznę na zewnątrz, ale 31-latek zaatakował go. Po chwili napastnik oddalił się, a właściciel wszystko chciał puścić w niepamięć.

Niestety po około 20 minutach agresywny klient znowu pojawił się u progu. Wówczas to po raz kolejnu zaatakował 40-latka i zaczął go okładać. Uszkodził mu zęba i rozciął łuk brwiowy po czym uciekł i poszedł do baru.

Tam właśnie 31-latka namierzyli kryminalni, zatrzymali go i doprowadzili do policyjnego aresztu. Teraz mężczyzna usłyszy zarzuty za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu 40-latka za co grozi mu nawet 5 lat pobytu za kratkami.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.