Wiadomości z Żor

Weź udział w urodzinowym quizie i sprawdź, co wiesz o Żorach!

  • Dodano: 2020-02-20 10:15

Przed nami 748. Urodziny Miasta Żory. Z tej okazji HaloŻory we współpracy z Urzędem Miasta Żory przygotowali dla mieszkańców test, podczas którego można sprawdzić swoją wiedzę o mieście. Na najlepszych czekają nagrody-niespodzianki.

Quiz przeprowadzony zostanie przez messenger HaloŻory na portalu Facebook. Rywalizacja będzie toczyła się w dwóch kategoriach – dzieci do 15 roku życia oraz młodzież i dorośli.

Jak wziąć udział w quizie?

Wystarczy posiadać na telefonie zainstalowaną aplikację Messenger lub komputer z Internetem i konto na portalu Facebook. W prywatnej wiadomości do Halo Żory w serwisie Facebook należy wpisać komendę quiz, aby wywołać formularz zapisów. 

Następnie trzeba odpowiedzieć na kilka pytań i pozostaje już tylko czekać. W poniedziałek, 24 lutego o godz. 18:00 Halo Żory odezwie się do zapisanych osób i zaprosi je do udziału w quizie.

Wyniki zostaną zamieszczone na łamach serwisu 25 lutego, a nagrody zostaną przekazane w czasie oficjalnych obchodów urodzin miasta – w sobotę, 29 lutego na żorskim rynku.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.