Wiadomości z Żor

W Żorach wykonane zostaną pomiary pola elektromagnetycznego

  • Dodano: 2023-08-23 11:30

Planowane pomiary pól elektromagnetycznych w otoczeniu stacji bazowej telefonii komórkowej sieci P4 Sp. z o.o., zostaną przeprowadzone dla potrzeb ochrony ludzi i środowiska. Pomiary realizowane będą od 25 sierpnia do 1 września w rejonie bloku nr 10 na os. Powstańców Śląskich.

Pomiary pól elektromagnetycznych w Żorach

Ze względu na konieczność wykonania pomiarów przy odpowiednich warunkach atmosferycznych (brak opadów) termin realizacji pomiarów może ulec zmianie.

Okoliczni mieszkańcy i użytkownicy proszeni są o udostępnienie lokalu (dostępu do okna, balkonu lub tarasu) w celu wykonania pomiarów. Zgoda ma charakter dobrowolny.

Wyniki pomiarów przekazane zostaną do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska oraz Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. Opublikowane będą również na rządowej stronie internetowej http://si2pem.gov.pl/.

Na stronie internetowej: https://anteo.pl/infopomiary/ publikowane są informacje o planowanych pomiarach pól elektromagnetycznych realizowanych przez Laboratorium Anteo Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również