Wiadomości z Żor

W Żorach działa punkt konsultacyjny programu „Czyste Powietrze”

  • Dodano: 2021-07-13 07:15, aktualizacja: 2021-07-13 05:55

Od 12 lipca br. w Urzędzie Miasta Żory uruchomiony został Punkt Konsultacyjny Rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Uruchomiony Punkt Konsultacyjny ma na celu ułatwienie mieszkańcom Żor aplikowanie o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

 W punkcie jest możliwość złożenia oraz skonsultowania wniosku o dofinansowanie 

Punkt obsługiwany jest przez pracowników Zespołu Zarządzania Energią Urzędu Miasta Żory i mieści się w Urzędzie Miasta Żory przy Rynku 9 – wejście C, I piętro, pokój 103. Punkt czynny jest w następujących godzinach:

  • poniedziałki: 14:00 – 17:00
  • wtorki, środy, czwartki  – 13:30 – 15:30
  • piątki: 13:00 – 14:00.

Mam nadzieję, że funkcjonowanie punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania m.in. do wymiany kotłów czy przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych, co przyczyni się do poprawy jakości powietrza w naszym mieście – podkreśla  Waldemar Socha, Prezydent Miasta Żory.

Mieszkańców zainteresowanych skorzystaniem z dofinansowań z programu  „Czyste Powietrze” zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w środę, 28 lipca o godz. 16:00 w sali narad Urzędu Miasta Żory przy Al. Wojska Polskiego 25.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.