Wiadomości z Żor

Trzech mężczyzn pobiło 26 - latka w Żorach

  • Dodano: 2019-03-11 12:30

Trzech mężczyzn w wieku od 22-23 lat odpowie za pobicie.

W nocy z soboty na niedzielę zaatakowali oni 26-latka, który zatrzymał się ze znajomymi w restauracji przy popularnej "Wiślance".

Sprawcy zbiegli przed przybyciem patrolu, jednak policjanci zatrzymali ich już kilka chwil później.

Zaczęło się od słownych zaczepek i awantury, a skończyło na szarpaninie i pobiciu

26-latek został zaatakowany, gdy wraz z żoną i znajomymi zatrzymał się przed wejściem do restauracji. Wówczas to podjechał do nich samochód, z którego po chwili wysiadło trzech mężczyzn. To oni pobili 26-latka do utraty przytomności i zbiegli przed przybyciem policji.

Kiedy mundurowi przybyli na miejsce zastali leżącego na ziemi 26-latka, a obok osoby udzielające mu pomocy, wkrótce na miejscu pojawiła się też karetka. Po rozpytaniu świadków zdarzenia policjanci ruszyli za sprawcami i błyskawicznie zatrzymali ich na terenie pobliskiej stacji paliw.

Napastnikami okazali się mężczyźni w wieku 22-23 lat pochodzący z Żor i Pawłowic, którzy w chwili zdarzenia byli pijani. Badanie alkomatem wykazało u nich od 1,5 do blisko 2 promili alkoholu w powietrzu.

Na szczęście po przewiezieniu do szpitala i udzieleniu pomocy medycznej 26-latek został zwolniony do domu i skierowany do poradni specjalistycznej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również