Wiadomości z Żor

Streetball ogarnie Żory

  • Dodano: 2015-07-16 10:30, aktualizacja: 2015-07-16 15:23

W ostatnią sobotę lipca koszykarze opanują żorski Rynek. A to wszystko za sprawą Turnieju Streetball’a Żory Cup 2015.

Nie tylko ze względu na wspaniałą atmosferę oraz wysoki poziom zespołów warto będzie wziąć udział w Żory Cup 2015. Także nagrody są zachęcające – pula przekraczająca 3 000 zł, w tym 2 000 zł dla zwycięzcy zawodów. Zaplanowano również wiele dodatkowych atrakcji i konkursów. Tak więc jest o co walczyć. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 10. Wydarzeniem towarzyszącym będzie impreza plenerowa „Śniadanie na trawie” połączona z degustacją przepysznych potraw oraz prezentacją specjałów kulinarnych.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w zawodach mogą zapisać się poprzez stronę internetową Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (www.mosir.zory.pl) do 23 lipca. Istnieje również możliwość rejestracji w dniu turnieju do godziny 9.30. Lepiej się pośpieszyć - ilość dopuszczonych do zawodów drużyn jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i potwierdzenia wpłat na konto.

Impreza odbędzie się w ramach Akcji Lato 2015. Więcej informacji na www.mosir.zory.pl oraz na plakatach promujących imprezę.

Streetball ogarnie Żory

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.