Żorska Izba Gospodarcza zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu Żor na spotkanie z Prezydentem Miasta Panem Waldemarem Sochą.
Spotkanie odbędzie się 03. marca 2011 roku o godzinie 17:00 w Restauracji "Pod Arkadami", ul. Dolne Przedmieście 1, 44-240 Żory.
W pierwszej kolejności na spotkaniu zostaną zaprezentowane rezultaty wypracowane w ramach projektu współrealizowanego przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, którego celem było opracowanie partnerskiego systemu zarządzania zmianą gospodarczą, zaś główna tematyka spotkania obejmować będzie m.in. przyszłe i obecne inwestycje na terenie Miasta Żory, rozbudowę sieci kanalizacji, strategie dotyczące zagospodarowania terenów miejskich, plany w odniesieniu do Miasteczka Westernowego, Pałacu w Baranowicach, itp.
Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o potwierdzenie obecności na spotkaniu do 28.02.2011r. telefonicznie pod numerem 32 43 50 306 lub drogą elektroniczną na adres biuro@zorig.zory.pl
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
W czasie spotkania zaplanowano drobny poczęstunek.