Wiadomości z Żor

Skorzystaj z pomocy ogólnopolskiej akcji "Masz Głos"!

  • Dodano: 2023-02-23 08:30, aktualizacja: 2023-02-23 08:50

Masz pomysł na współpracę z władzami samorządowymi? Chciałabyś zrobić coś dobrego dla lokalnej społeczności? Fundacja Batorego Ci w tym pomoże. Od 21 lutego trwają zapisy do akcji Masz Głos. Ma ona pomagać społecznikom zrealizować działania we współpracy z władzami samorządowymi i mieszkańcami.

Akcja Masz Głos jest dla wszystkich, którzy chcą działać lokalnie

Wspierane są organizacje społeczne i grupy nieformalne z całej Polski. Fundacja Batorego odpowiedzialna za akcję doradza jak zmieniać najbliższe otoczenie, współpracować z władzami i angażować innych do działania.

Aby dołączyć do grona uczestników, należy do 5 marca wypełnić formularz zgłoszeniowy. W drugim etapie odbywa się rozmowa telefoniczna z koordynatorem. Liczba miejsc jest ograniczona. O wynikach rekrutacji zgłaszający się zostaną poinformowani do 13 marca przez stronę internetową akcji Masz Głos.

Grupy oraz organizacje przyjęte do akcji otrzymają m.in: bezpłatne wsparcie w pomocy prawnej, konsultacje przy działaniach promocyjnych i komunikacyjnych czy będą miały możliwość otrzymania mikrograntu na działania w wysokości 600 zł.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również