Wiadomości z Żor

Qczaj gwiazdą I Żorskiej Konwencji Fitness

  • Dodano: 2020-03-10 08:15, aktualizacja: 2020-03-09 11:15

Ponad połowa Polaków w ogóle nie uprawia sportu – tę statystykę chce zmienić Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zapraszając mieszkańców i gości z całego regionu na zupełnie nową imprezę, czyli I Żorską Konwencję Fitness.

Gwiazdą imprezy będzie popularny trener-motywator Daniel Qczaj!

To będzie dzień pełen pozytywnych emocji. MOSIR Żory wprowadza do swojego kalendarza nową imprezę poświęcona aktywności fizycznej i zdrowemu trybowi życia. Już w niedzielę, 29 marca w hali przy ul. Folwareckiej będzie można wziąć udział w aż 6 godzinnych zajęciach i warsztatach prowadzonych przez trenerów i szkoleniowców z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą.

Głównym atrakcją rozpoczynającej się o godz. 9:30 imprezy będzie trening z QCZAJ’em! To jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych, którego pokochały Polki. Jego niesamowita energia i pozytywne podejście do życia sprawiło, że jest także popularnym instagramowym influencerem i motywatorem. Na swoim profilu na Instagramie zgromadził kilkaset tysiące fanów, których regularnie motywuje do działania i zaraża pozytywną energią i optymizmem. Fanom aktywności fizycznej znane są jego hasła: „ukochoj się z Qczajem” oraz  „jedziemy z tym rzyciem, upocimy, ustękamy i wyćwiczymy cuda”. W swoim programie QCZAJ przybliży uczestnikom temat ćwiczeń, diety, motywacji. Znajdzie się również  czas na zdjęcia, autografy, rozmowy i konkurs z nagrodami.

Na tym jednak nie koniec atrakcji! Podczas I Żorskiej Konwencji Fitness będzie też można rozgrzać się w tanecznych rytmach zumby, wysłuchać prelekcji oraz wziąć udział w spotkaniu z ekspertem ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz razem z Martą Sikorą spróbować swoich sił w coraz popularniejszym w naszym kraju treningu z nurtu Animal Flow.

Na wydarzenie obowiązują dwa rodzaje wejściówek. Bilet ACTIVE upoważnia do wstępu jednej osoby w dniu imprezy oraz gwarantuje: udział we wszystkich warsztatach, zajęciach treningowych, otrzymanie pamiątkowego gadżetu, poczęstunek w strefie Fit Baru, wodę mineralną oraz zdjęcia i autografy z gwiazdami. Koszt takiego biletu to 65,01 zł. Bilet FAN upoważnia do wstępu jednej osoby w dniu imprezy oraz gwarantuje: bierny udział w programie konwencji oraz zdjęcia i autografy z gwiazdami. Koszt 15,01 zł. Bilety można zakupić przez stronę internetową.

Program godzinowy I Żorskiej Konwencji Fitness:

  • 8:30 - 9:15 - Rejestracja wszystkich uczestników
  • 9:35 - 10:35 - ZUMBA Joanna Dziedzic
  • 10:35 - 11:05 - Spotkanie z dietetykiem Grzegorz Zydek
  • 11:10 - 12:10 - Trening z QCZAJ'em
  • 12:20 - 13:20 - Czas na rozmowy, zdjęcia i autografy, poczęstunek w strefie Fit Baru
  • 13:20 – 14:45 - Animal Flow - Marta Sikora
Qczaj gwiazdą I Żorskiej Konwencji Fitness

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również