Wiadomości z Żor

Poszukiwany listem gończym 29-latek wpadł w ręce stróżów prawa

  • Dodano: 2023-12-01 14:45

Mundurowi otrzymali nietypowe zgłoszenie od mieszkańca ulicy Błękitnej. Około północy nieznana osoba miała świecić latarką po oknach zgłaszającemu. Patrol natychmiastowo zjawił się na miejscu, a chwilę później zatrzymał poszukiwanego mężczyznę.

Żorzanina zaniepokoiło wpadające przez okno światło latarki

Około północy z czwartku na piątek stróże prawa otrzymali wezwanie od mieszkańca ulicy Błękitnej, któremu ktoś świecił po oknach światłem latarki. Intruz ten miał później odjechać samochodem w kierunku lasu.

Policjanci błyskawicznie zjawili się na miejscu i w rejonie sąsiadującej posesji zauważyli „kręcącego się” przy jednym z samochodów mężczyznę. Nie potrafił logicznie wyjaśnić, co w tym miejscu robi o tak późnej porze. Dla mężczyzny sytuacja ta miała swoje konsekwencje.

Mundurowi ustalili podczas legitymowania, że 29-latek miał nakaz aresztowania wydany przez sąd, związany z wcześniejszymi wyrokami za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

- Apelujemy do mieszkańców o czujność i zgłaszanie wszelkich podejrzanych sytuacji. Dzięki współpracy możemy skutecznie reagować i eliminować zagrożenia - przekazują policjanci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również