Wiadomości z Żor

Poszukiwany 33-latek wpadł, bo przeklinał na terenie centrum przesiadkowego

  • Dodano: 2020-02-13 10:15

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego podczas patrolu w rejonie Centrum Przesiadkowego zatrzymali wczoraj poszukiwanego przez prokuraturę.

33-latek został wylegitymowany, gdyż stróże prawa podjęli własną interwencję wobec osób używających słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym.

Poszukiwany był w grupie sprawców wykroczenia i tym samym wpadł w ręce mundurowych

Wczoraj około godz. 12.00 w rejonie Centrum Przesiadkowego w Żorach pojawili się policjanci, którzy kontrolują to miejsce w związku z licznymi zgłoszeniami dotyczącymi przypadków zakłócania ładu i porządku publicznego. Kiedy patrolowali pobliski rejon usłyszeli głośne i wulgarne słowa padające z ust czteroosobowej grupy mężczyzn. Stróże prawa podczas legitymowania sprawców wykroczenia ustalili, że jeden z nich, 33-latek, jest poszukiwany przez żorską prokuraturę.

Centrum Przesiadkowe w Żorach to miejsce, które w związku wieloma interwencjami dotyczącymi osób zakłócających ład i porządek publiczny, jest kontrolowane przez żorskich policjantów. Patrole nie tylko reagują na zgłoszenia podróżnych, ale realizują tam też zadania zlecone w ramach codziennej służby. Dla przykładu tylko w ciągu niespełna 3 miesięcy interwaniowali w tym miejscu 47 razy, zatrzymywali poszukiwanych, sprawcę rozboju i uszkodzenia ciała, czy ujawnili narkotyki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.