Wiadomości z Żor

Poszukiwani w rękach miejscowych policjantów

  • Dodano: 2022-11-14 15:45

Żorscy policjanci po raz kolejny udowodnili, że żaden przestępca nie może czuć się bezkarnie. W ciągu kilku dni w ręce miejscowych policjantów wpadło aż sześciu poszukiwanych mężczyzn. Najbliższe miesiące spędzą za kratami, podobnie jak 47-letni mężczyzna, który na widok stróżów prawa przeskoczył przez ogrodzenie i ukrył się na terenie przydrożnej posesji.

Zatrzymano 6 osób poszukiwanych

W ciągu ostatnich kilku dni żorscy mundurowi namierzyli i zatrzymali sześciu poszukiwanych mężczyzn w wieku od 20 do 47 lat. Wobec nich wydano sądowe i prokuratorskie nakazy doprowadzenia do Zakładów Karnych, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci tropią osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości aż do skutku, tak aby poniosły one zasądzone konsekwencje swoich czynów. Poszukiwani, aby uniknąć spotkania ze stróżami prawa, często wybierają różne miejsca na swoje kryjówki, licząc na łut szczęścia. Tak też było z 47-letnim mężczyzną.

Kryminalni poszukiwacze w okolicy ulicy Kopernika rozpoznali mężczyznę, na którego wystawiony został nakaz zatrzymania i doprowadzenia do Zakładu Karnego, za przestępstwa kradzieży, których się wcześniej dopuścił. Poszukiwany, gdy tylko zauważył mundurowych, przeskoczył przez ogrodzenie i ukrył się na terenie posesji, licząc, iż mundurowi dają za wygraną.

Chwilę później znalazł się w rękach policjantów, a najbliższe 8 miesięcy spędzi za kratkami.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również