Wiadomości z Żor

Pogoda na długi weekend. Sprawdź najnowszą prognozę pogody Damiana Dąbrowskiego!

  • Dodano: 2023-08-11 10:15

Po deszczowej i chłodnej pierwszej dekadzie sierpnia, długo oczekiwana poprawa pogody jest już na horyzoncie. Zapewne wiele osób liczy na cieplejsze dni i piękne słońce, aby wykorzystać długi weekend w pełni. Damian Dąbrowski, sławny meteorolog przedstawia orientacyjną prognozę na nadchodzące dni.

Prognoza pogody dla Żor na długi weekend

W piątek, 11 sierpnia będzie zmienne, umiarkowane zachmurzenie. W całym województwie śląskim nie przewidywane są opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 22/23°C. Wiatr będzie słaby, wiejący z różnych kierunków.

W sobotę, 12 sierpnia dzień będzie korzystny pod względem pogodowym. Wyż LOTTE zapewni piękną słoneczną pogodę, z małym zachmurzeniem. Temperatura wzrośnie do około 24/26°C. Wiatr będzie słaby, głównie z kierunków południowych.

W niedzielę, 13 sierpnia dzień również przyniesie piękne warunki atmosferyczne, z umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura osiągnie poziom 27/29°C, więc można spodziewać się ciepła. Wiatr będzie słaby, głównie z zachodu i południowego zachodu.

W poniedziałek, 14 sierpnia pogoda zapowiada się obiecująco. Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, bez opadów. Temperatura maksymalna osiągnie około 29/31°C.

We wtorek, 15 sierpnia ostatni dzień długiego weekendu również przyniesie mnóstwo słońca, przy minimalnym zachmurzeniu. Temperatura osiągnie około 29/32°C, więc można spodziewać się ciepłego dnia, a nawet upału.

Jak informuje Damian Dąbrowski, prognoza pogody na okres powyżej 3 dni ma mniejsza sprawdzalność, dlatego będzie ją na bieżąco aktualizował na swojej stronie internetowej - TUTAJ.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również