Wiadomości z Żor

Odwiedź punkt konsultacyjny projektu "Gmina z dobrą energią 2"

  • Dodano: 2019-07-09 11:45

Wszystkich zainteresowanych wymianą ogrzewania lub montażem fotowoltaiki zapraszamy do bezpłatnego punktu konsultacyjnego.

Z pomocą specjalistów, na miejscu będzie można między innymi przeprowadzić analizę porównawczą różnych źródeł ogrzewania, zasięgnąć porady eksperta w kwestii ogrzewania, a także zapoznać się z informacjami na temat programu „Czyste powietrze”. Konsultacje na terenie Miasta Żory będą prowadzone w poniedziałek, 15 lipca w budynku Urzędu Miasta (ul. Rynek 9, III piętro – pokój 303) w godz. od 12:00 do 17:00.

UWAGA! Podczas Punktu Konsultacyjnego, specjaliści będą również w stanie udzielić informacji osobom, które zakwalifikowały się do projektu „Łączymy z energią” – montaż instalacji OZE dla budynków mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Działanie jest elementem projektu „Gmina z dobrą energią 2” realizowanego przez wszystkie gminy Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Szczegóły na stronie projektu oraz bezpośrednio pod numerem telefonu: 732 888 349.

Odwiedź punkt konsultacyjny projektu "Gmina z dobrą energią 2"

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również