Wiadomości z Żor

Nie masz pracy? Weź udział w warsztatach rękodzielniczo-porządkowych

  • Dodano: 2019-04-23 07:30, aktualizacja: 2019-04-19 12:10

Celem Centrum Integracji Społecznej jest pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej, mającym kłopoty ze znalezieniem pracy. To właśnie do nich skierowane są warsztaty rękodzielniczo-porządkowe.

Nabór chętnych trwa do końca maja!

Warsztaty organizowane przez CIS to oferta dla osób, które chcą zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie, a przy tym lubią robótki ręczne i prace porządkowe. Warsztaty skierowane są do osób w trudnej sytuacji życiowej, bezrobotnych. Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych uczestnicy warsztatów nauczą się tworzenia oryginalnych, niepowtarzalnych pamiątek, prezentów oraz różnych kompozycji, okolicznościowych kartek i zaproszeń. Poznają też tajniki szycia na maszynie, posługiwania się szydełkiem i drutami oraz kompleksowo zaznajomią się z prowadzeniem prac porządkowych oraz remontowych.

Szukasz pracy? Ogłoszenia czekają Tutaj

Centrum Integracji Społecznej zapewnia uczestnikom zajęć: pracę w formie zatrudnienia socjalnego, świadczenie pieniężne, ciepły posiłek, badania w zakresie medycyny pracy, szkolenie BHP i p. poż., odzież roboczą oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Rekrutacja na warsztaty trwa do 31 maja 2019 r. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z biurem CIS, znajdującym się w siedzibie Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych na os. Sikorskiego 52, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00, telefonicznie pod numerem 32 43 55 111lub mailowo pod adresem cis@cop.zory.pl.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.