Wiadomości z Żor

Muzyka, kolory i zabawa – Przystanek Żory 2019 rozpoczęty!

 • Dodano: 2019-08-11 08:30, aktualizacja: 2019-08-11 08:31

Za nami pierwszy dzień czwartej edycji największej rockowej imprezy w naszym mieście - Przystanek Żory. Zobaczcie zdjęcia!

Muzyczne popisy dali m.in. Popiół, Last of the Crown, Cochise, Łydka Grubasa oraz Power of Trinity. W przerwach pomiędzy występami panowała za to Eksplozja kolorów, która jak co roku przyciągnęła tłumy na Przystanek Żory.

A dzisiaj w Parku Cegielnia wystąpią jeszcze Dream Atlas, Sick Nest, Bajzel, Alcoholica, Transgresja, Jelonek, a także Acid Drinkers.

Zapraszamy!

Komentarze (4)    dodaj »

 • Adrian

  Można kupić Iqosa na miejscu?

 • Adam

  Przyłączam się do opinii Mieszkańca z osiedla Pawlikowskiego. U mnie na Księcia Władysława jest jeszcze gorzej. Pod szczytnymi i festiwalowymi hasłami, depcze się prawo innego człowieka do normalnego życia. Sprzęt nagłaśniający można ustawić przecież nieco ciszej.

 • dziw

  Bez przesady, to tylko dwa dni imprezy a wy już narzekacie. Jakoś jak jest Sari czy ŻWM to nikt nie narzeka

 • red

  Brawo i dziękuje. za całonocny hałas ze sceny i miasteczka namiotowego. Za przeklinanie ze sceny" kto nie skacze ten jest c[...]" S[...]jta i takie tam. Jakby bez świadomości że słychać te darcie aż na Pawlikowskim. Nie mam nic przeciwko festiwalowi, przeszkadza mi tylko hałas i zakłócanie spokoju, nie mogę we własnym domu robić tego co chcę bo hałas jest zbyt duży. Czas zacząć oficjalnie protestować. Zróbcie sobie te imprezy w miasteczku westernowym. Tam jest na to miejsce.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również