Wiadomości z Żor

Muzyka, kolory i zabawa – Przystanek Żory 2019 rozpoczęty!

 • Dodano: 2019-08-11 08:30, aktualizacja: 2019-08-11 08:31

Za nami pierwszy dzień czwartej edycji największej rockowej imprezy w naszym mieście - Przystanek Żory. Zobaczcie zdjęcia!

Muzyczne popisy dali m.in. Popiół, Last of the Crown, Cochise, Łydka Grubasa oraz Power of Trinity. W przerwach pomiędzy występami panowała za to Eksplozja kolorów, która jak co roku przyciągnęła tłumy na Przystanek Żory.

A dzisiaj w Parku Cegielnia wystąpią jeszcze Dream Atlas, Sick Nest, Bajzel, Alcoholica, Transgresja, Jelonek, a także Acid Drinkers.

Zapraszamy!

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Adrian

  Można kupić Iqosa na miejscu?

 • Adam

  Przyłączam się do opinii Mieszkańca z osiedla Pawlikowskiego. U mnie na Księcia Władysława jest jeszcze gorzej. Pod szczytnymi i festiwalowymi hasłami, depcze się prawo innego człowieka do normalnego życia. Sprzęt nagłaśniający można ustawić przecież nieco ciszej.

 • dziw

  Bez przesady, to tylko dwa dni imprezy a wy już narzekacie. Jakoś jak jest Sari czy ŻWM to nikt nie narzeka

 • red

  Brawo i dziękuje. za całonocny hałas ze sceny i miasteczka namiotowego. Za przeklinanie ze sceny" kto nie skacze ten jest c[...]" S[...]jta i takie tam. Jakby bez świadomości że słychać te darcie aż na Pawlikowskim. Nie mam nic przeciwko festiwalowi, przeszkadza mi tylko hałas i zakłócanie spokoju, nie mogę we własnym domu robić tego co chcę bo hałas jest zbyt duży. Czas zacząć oficjalnie protestować. Zróbcie sobie te imprezy w miasteczku westernowym. Tam jest na to miejsce.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.