Wiadomości z Żor

Lewiatan Żory angażuje w projekt stop2covid swoich klientów

  • Dodano: 2020-12-03 07:30, aktualizacja: 2020-12-04 08:47


Lewiatan Żory przystępuje do projektu stop2covid. Już dziś, 3 grudnia, w sklepach tej sieci pojawią się żółte i czerwone opaski, które pomagają sygnalizować preferowany dystans społeczny. Za każdą sprzedaną opaskę Lewiatan Żory przekaże maseczkę szpitalom w Gliwicach, Raciborzu lub Instytutowi Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka.

Lewiatan Żory, który dołączył do projektu stop2covid, zachęca do noszenia promowanych w ramach projektu opasek nie tylko swoich pracowników, ale także klientów.

Od 3 grudnia w 127 sklepach sieci Lewiatan Żory na terenie województwa śląskiego można kupić żółte i czerwone opaski, które pomagają sygnalizować preferowany dystans społeczny. W ramach akcji, Lewiatan Żory przekaże szpitalom w Gliwicach, Raciborzu oraz Instytutowi Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka maseczki ochronne. Każda sprzedana opaska to kolejna maseczka, która trafi do tych ośrodków.

Od lat prowadzimy działania prospołeczne, promujemy ochronę zdrowia i wzajemną pomoc. Dzięki stop2covid możemy wspierać walkę z koronawirusem, którego pojawienie się wpłynęło na życie każdego z nas – mówi Michał Narożyński, prezes sieci Lewiatan Żory.

Jako sieć detaliczna umożliwiamy włączenie się w akcję także naszym klientom. Wierzę, że dzięki ich zaangażowaniu dużo maseczek powędruje do potrzebujących szpitali – dodaje. 

Idea stop2covid zrodziła się wśród kilku przedsiębiorców, którzy chcieli aktywnie wspierać walkę z koronawirusem oraz poszukiwali efektywnego sposobu promowania dystansu społecznego.  

Cieszymy się, że dzięki udziałowi Lewiatan Żory możemy promować nasz projekt wśród jego klientów. Tworzyliśmy go z myślą przede wszystkim o firmach, ale zainteresowanie ze strony osób prywatnych skłoniło nas do poszukiwania partnera, dzięki któremu możemy dotrzeć z naszą ofertą do klientów detalicznych. Dziękujemy Lewiatan Żory za taką możliwość – mówi Magdalena Słowińska, koordynatorka projektu stop2covid. 

Stop2covid promuje dystans społeczny i przestrzeganie zasady DDM (dystans, dezynfekcja, maseczka). Oferuje czerwone i żółte opaski na nadgarstek, które pozwalają bez zbędnych słów informować otoczenie o akceptowanym dystansie. To prosty sposób komunikacji o preferencjach, który zapewnia większą ochronę osobom szczególnie narażonym na skutki zachorowania na covid-19. Udział w projekcie to także realna pomoc dla personelu szpitali. Każda opaska oznacza bowiem maseczkę, którą uczestnicy projektu przekazują wybranej jednostce. W ten sposób możemy wspólnie pomagać w ochronie tych, którzy każdego dnia ratują życie i zdrowie innych.
Więcej informacji o projekcie na stop2covid.org.  
 

Lewiatan Żory angażuje w projekt stop2covid swoich klientów

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.