Wiadomości z Żor

Konkurs zdjęciowy: Koci Świat - czekamy na zdjęcia!

  • Dodano: 2020-02-14 14:00, aktualizacja: 2020-02-17 12:07

"Szare, bure lub pstrokate - wszystkie koty za pan brat! Mają drogi swe i płoty, po prostu koci świat" - słowa tej krótkiej piosenki idealnie pasują do naszego kociego plebiscytu, w którym dla tych sympatycznych, czworonożnych przyjaciół i ich właścicieli czekają atrakcyjne nagrody!

Nie ważne, czy są to dachowce o dzikiej naturze, czy też może dumne i rozpieszczone, rasowe persy, syjamy czy szkoty – wszystkie mają swój charakter i wszystkie czasem psocą. A chyba każdy właściciel ma zapewne chociażby w swoim telefonie całą galerię tego czworonożnego członka rodziny.

Co zrobić, żeby wziąć udział w plebiscycie? 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poprzez poniższy formularz (przycisk) podesłać nam zdjęcie Waszego kota. W polu "Opis" prosimy wpisać imię kota, w polu autor: imię osoby wysyłającej zdjęcie, w polu dzielnica: należy wpisać dzielnicę, w której mieszka uczestnik, a w polu e-mail - oczywiście kontaktowy adres poczty elektronicznej.

Na zgłoszenia czekamy do 20 lutego, do godziny 24:00

WYŚLIJ ZDJĘCIE

Następnie uruchomimy głosowanie, podczas którego nasi czytelnicy będą mogli zagłosować na kota, który najbardziej im się spodoba. Z kolei głosowanie potrwa do czwartku 27 lutego, do godziny 14:00.


Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

(odbiór po wcześniejszym kontakcie z przedstawicielem portalu)

I miejsce

Fundatorzy:

Prosimy również zapoznać się z regulaminem konkursu.


Źródło: REDAKCJA