Wiadomości z Żor

Już w sobotę staruje nowy sezon w Twinpigs! Na goście czekają nowe atrakcje

  • Dodano: 2022-04-29 12:45

Latające krzesła, Piracki statek, Wioska indiańska i Zakręcona tagada to zupełnie nowe atrakcje, z których w tym sezonie będą mogli korzystać wszyscy odwiedzający Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach.

Nowy sezon startuje w najbliższą sobotę - 30 kwietnia

Oferta parku Twinpigs powiększyła się w tym roku o nowe atrakcje zarówno dla małych, jak i dorosłych fanów amerykańskich przygód, takie jak: Latające krzesła, Piracki statek, Wioska indiańska i Zakręcona tagada. Nowości będzie można przetestować w strefach: Powrót do przyszłości, Old Vegas i Strefie Leśnej.

W sezonie 2022 w Twinpigs nie zabraknie też animatorów. Rodzinom podczas wizyty towarzyszyć będą m.in. kowboje, hawajskie tancerki i maskotka parku, czyli Kapitan Twinpigs. Postacie będą pozować do pamiątkowych zdjęć, ale także prowadzić pokazy żonglerki, warsztaty tańca kowbojskiego i brać udział w pokazach.

Poza animacjami, na gości czekać będzie ponad 50 atrakcji, w tym m.in. Młyńskie Koło, Wahadło Montezumy i niezmiennie zachwycające gości Tajemnicze Podziemie. Twinpigs zaprasza również do odwiedzenia zagrody ze zwierzętami, w której mieszkają m.in. daniele, kozy i barany. Zwierzaki można samodzielnie nakarmić, korzystając ze specjalnego zestawu smakołyków.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.