Wiadomości z Żor

Fundusz Pożyczkowy

  • Dodano: 2011-07-30 12:00, aktualizacja: 2011-08-03 11:01

Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw S.A. w Katowicach zaprasza wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorców do skorzystania z oferty Funduszu Pożyczkowego.

Oferta skierowana jest zarówno do podmiotów mających ugruntowaną pozycję na rynku jak również do firm dopiero rozpoczynających swoją działalność. Uzyskana pożyczka może zostać wykorzystana na wiele sposobów począwszy od remontu i adaptacji pomieszczeń poprzez zakup towarów handlowych, a kończąc na kupnie nieruchomości oraz maszyn. Kwota o jaką może ubiegać się przedsiębiorca wynosi 10 000,00 zł - 120 000,00 zł ( mikro i małe przedsiębiorstwa) oraz 50 000,00 zł - 400 000,00 zł (średnie przedsiębiorstwa).

Maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 5 lat z możliwością 6-miesiecznej karencji w spłacie rat kapitałowych. Ponadto pożyczkobiorca posiada możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, nie ponosząc w związku z tym dodatkowych kosztów.

Wymagane jest by każda pożyczka posiadała odpowiedni poziom zabezpieczeń. Fundusz Pożyczkowy akceptuje większość powszechnie znanych form zabezpieczeń, co daje możliwość uzyskania dofinansowania jak największej grupie przedsiębiorców.

GAPP S.A. nie pobiera opłat za rozparzenie wniosku pożyczkowego, ewentualne zmiany w trakcie trwania umowy czy też wcześniejszą spłatę pożyczki. Jedyną opłatą pobieraną przez Fundusz Pożyczkowy jest prowizja w wysokości 0-2% (mikro i małe przedsiębiorstwa) oraz 1-2% (średnie przedsiębiorstwa), naliczana od kwoty udzielonej pożyczki. Dokładna wysokość prowizji ustalana jest w trakcie weryfikacji wniosku i podlega negocjacjom.


Szczegółowe informacje dotyczące udzielanych pożyczek wraz z dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku znajdują się na stronie internetowej www.gapp.pl. Informacje mogą Państwo również uzyskać dzwoniąc, pisząc lub osobiście odwiedzając Fundusz Pożyczkowy, gdzie jego pracownicy chętnie służą pomocą i poradą.

Fundusz Pożyczkowy
Górnośląska Agencja
Przekształceń Przedsiębiorstw S.A.
ul. Astrów 10
40-045 Katowice
032 730 48 63-65
www.gapp.pl
Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Funduszu Pożyczkowego, dostępnym
na stronie www.gapp.pl oraz w siedzibie
Funduszu Pożyczkowego GAPP S.A.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również