Wiadomości z Żor

Alicja Glos-Krawczyk zaprezentowała swój talent na London Fashion Week

  • Dodano: 2023-10-06 15:00

London Fashion Week to nie tylko jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody, ale także miejsce, gdzie przyszłość mody kształtuje się na nowo. Podczas tego wydarzenia Żory miały swoją reprezentantkę - Alicja Glos-Krawczyk z Akademii Fryzjerskiej GAAK stylizowała modelki na czterech pokazach!

Ogromne wyróżnienie dla Alicji Glos-Krawczyk

To już kolejny sukces Alicji Glos-Krawczyk, a udział w prestiżowym London Fashion Week jest potwierdzeniem tego, jak dużym uznaniem ta wybitna stylistka cieszy się na międzynarodowej scenie modowej. Praca żorzanki oraz całej Akademii Fryzjerskiej GAAK przyciąga uwagę czołowych redaktorów magazynów modowych na całym świecie.

Podczas London Fashion Week Alicja Glos-Krawczyk razem z innymi utalentowanymi profesjonalistami stylizowała modelki na czterech pokazach. Ich kreacje fryzur poruszały się między eleganckimi stylizacjami, a odważnymi eksperymentami awangardowymi. Talent żorzanki doceniła znana na całym świecie firma Schwarzkopf,  która zaprosiła ją do udziału w tych wyjątkowych pokazach.

- Czesaliśmy dla takich projektantów jak Kay Kwok, Sabira, Noki i Adam Frost. Każdy z nich zaprezentował inny styl, Sabira szyk i elegancję, Kay Kwok futures, Noki i Adam Frost niezwykle nowoczesny design. Pokazaliśmy fryzury od bardzo prostych i gładkich po bardzo awangardowe. Publiczność zobaczyła cały wachlarz możliwości – mów Alicja Glos-Krawczyk.

Wydarzenia takie jak London Fashion Week nie są tylko okazją do pokazania się w świecie mody, ale także inspiracją dla fryzjerów. Marzeniem każdego stylisty jest znaleźć się w zespole tworzącym takie unikalne projekty, a Alicja Glos-Krawczyk z Żor właśnie to marzenie spełniła.

Akademia Fryzjerska GAAK

Warto wspomnieć, że Akademia Fryzjerska GAAK to jedna z wiodących instytucji edukujących fryzjerów w Polsce. Jako pierwsza akademia została nominowana w prestiżowym konkursie Hair Dressing Prestige Award w aż trzech kategoriach: Stylista Roku, Akademia Roku i Kolekcja Roku. Zespół w składzie: Alicja Glos-Krawczyk, Piotr Drewniak i Natalia Drewniak nie poprzestał na nominacjach, ale zwyciężył we wszystkich wspomnianych kategoriach! Dodatkowo Alicja Glos-Krawczyk w 2022 została nominowana do tytuły Top Stylisty w tym samym konkursie.

- Osiągnięcie Alicji i GAAK to nie tylko powód do dumy dla mieszkańców Żor, ale również sygnał dla fryzjerów z całej Polski, że warto szkolić się w miejscu, gdzie rodzi się mistrzostwo fryzjerskie - mówi współwłaściciel firmy Oktawian Glos-Krawczyk.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również