Wiadomości z Żor

Agresywny i wulgarny 34-latek odpowie za groźby karalne i znieważenie policjantów

  • Dodano: 2021-08-10 09:30

Najpierw przyjął dwa mandaty karne, a po chwili otworzył kolejne piwo i zaczął je spożywać na oczach mundurowych. Wyzywał ich, był agresywny, a na koniec życzył im śmierci. 34-latek rzucał wulgaryzmami na prawo i na lewo nie zważając na przechodzące obok rodziny z małymi dziećmi, które przestrzegał przed mundurowymi wypełniającymi swoje obowiązki służbowe.

34-latek pił alkohol w miejscu publicznym

W niedzielę 8 sierpnia po południu policjanci interweniowali wobec 34-latka, który na terenie Skweru Europejskiego spożywał alkohol. Pomimo niezadowolenia z reakcji mundurowych na wykroczenie mężczyzna przyjął dwa mandaty, jednak po chwili wstąpiła w niego agresja i zaczął wyzywać stróżów prawa.

34-latek z każdą minutą stawał się jeszcze bardziej wulgarny i „śmiały”, nie zważał na to, że obok przechodzą dorośli z małymi dziećmi. Podczas gdy policjanci próbowali wytłumaczyć mu, że zachowuje się niezgodnie z prawem, ten zwracał się do przechodniów z radą: „tylko uważajcie, żebyście nie przeklinali, bo dadzą wam mandaty".

Na oczach policjantów otworzył kolejne piwo

Budząc wzburzenie wśród spacerowiczów, mężczyzna w pewnym momencie otworzył kolejne piwo i zaczął je pić na oczach mundurowych, a gdy spotkał się z ich natychmiastową reakcją, ponownie zwyzywał ich i życzył policjantom oraz ich dzieciom śmierci.

Gdy stróże prawa poinformowali 34-latka o dalszym toku sprawy, ten rzucił: „nienawidzę was”.

Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem i odpowie za znieważenie policjantów oraz groźby karalne.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Mieszkaniec

    Skwer Europejski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również