Wiadomości z Żor

Agresywny i wulgarny 34-latek odpowie za groźby karalne i znieważenie policjantów

  • Dodano: 2021-08-10 09:30

Najpierw przyjął dwa mandaty karne, a po chwili otworzył kolejne piwo i zaczął je spożywać na oczach mundurowych. Wyzywał ich, był agresywny, a na koniec życzył im śmierci. 34-latek rzucał wulgaryzmami na prawo i na lewo nie zważając na przechodzące obok rodziny z małymi dziećmi, które przestrzegał przed mundurowymi wypełniającymi swoje obowiązki służbowe.

34-latek pił alkohol w miejscu publicznym

W niedzielę 8 sierpnia po południu policjanci interweniowali wobec 34-latka, który na terenie Skweru Europejskiego spożywał alkohol. Pomimo niezadowolenia z reakcji mundurowych na wykroczenie mężczyzna przyjął dwa mandaty, jednak po chwili wstąpiła w niego agresja i zaczął wyzywać stróżów prawa.

34-latek z każdą minutą stawał się jeszcze bardziej wulgarny i „śmiały”, nie zważał na to, że obok przechodzą dorośli z małymi dziećmi. Podczas gdy policjanci próbowali wytłumaczyć mu, że zachowuje się niezgodnie z prawem, ten zwracał się do przechodniów z radą: „tylko uważajcie, żebyście nie przeklinali, bo dadzą wam mandaty".

Na oczach policjantów otworzył kolejne piwo

Budząc wzburzenie wśród spacerowiczów, mężczyzna w pewnym momencie otworzył kolejne piwo i zaczął je pić na oczach mundurowych, a gdy spotkał się z ich natychmiastową reakcją, ponownie zwyzywał ich i życzył policjantom oraz ich dzieciom śmierci.

Gdy stróże prawa poinformowali 34-latka o dalszym toku sprawy, ten rzucił: „nienawidzę was”.

Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem i odpowie za znieważenie policjantów oraz groźby karalne.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mieszkaniec

    Skwer Europejski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.