Wiadomości z Żor

59-letni rowerzysta ukarany trzema mandatami. Miał ponad 2 promile!

  • Dodano: 2021-07-19 09:30

59-latek z Żor został ukarany trzema mandatami karnymi na łączną kwotę 1 500 złotych. Mężczyzna jechał pijany na jednośladzie, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a także nie wykonywał poleceń policjantów. Badanie na alkomacie wykazało, że w wydychanym powietrzu ma ponad 2 promile alkoholu.

Trzy mandaty dla pijanego rowerzysty

Rowerzysta w ręce policjantów wpadł 15 lipca przed godziną 9.00 na Górnym Przedmieściu. Najpierw nie zatrzymał się do kontroli drogowej, której za wszelką cenę chciał uniknąć, a następnie próbował uciec pieszo, zupełnie ignorując polecenia mundurowych. 59-latek nie chciał też podać swoich danych. Policjanci ostatecznie ukarali 59-latka trzema mandatami karnymi, po 500 złotych za każde popełnione wykroczenie.

Kolejny pijany rowerzysta

Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał również inny rowerzysta, który został zatrzymany tego samego dnia przez drugi patrol ruchu drogowego. 46-latek jechał po godzinie 7.00 ulicą Pszczyńską kiedy dostrzegli go mundurowi. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Mandat za byle co

    Brawo żorscy szeryfi. Zatrzymaliscie po raz kolejny groznego terroryste na ktorym trza nabic kase przez milicje sp. Z o. O.. Kolejny raz gratulacje.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również