Wiadomości z Żor

59-letni rowerzysta ukarany trzema mandatami. Miał ponad 2 promile!

  • Dodano: 2021-07-19 09:30

59-latek z Żor został ukarany trzema mandatami karnymi na łączną kwotę 1 500 złotych. Mężczyzna jechał pijany na jednośladzie, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a także nie wykonywał poleceń policjantów. Badanie na alkomacie wykazało, że w wydychanym powietrzu ma ponad 2 promile alkoholu.

Trzy mandaty dla pijanego rowerzysty

Rowerzysta w ręce policjantów wpadł 15 lipca przed godziną 9.00 na Górnym Przedmieściu. Najpierw nie zatrzymał się do kontroli drogowej, której za wszelką cenę chciał uniknąć, a następnie próbował uciec pieszo, zupełnie ignorując polecenia mundurowych. 59-latek nie chciał też podać swoich danych. Policjanci ostatecznie ukarali 59-latka trzema mandatami karnymi, po 500 złotych za każde popełnione wykroczenie.

Kolejny pijany rowerzysta

Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał również inny rowerzysta, który został zatrzymany tego samego dnia przez drugi patrol ruchu drogowego. 46-latek jechał po godzinie 7.00 ulicą Pszczyńską kiedy dostrzegli go mundurowi. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mandat za byle co

    Brawo żorscy szeryfi. Zatrzymaliscie po raz kolejny groznego terroryste na ktorym trza nabic kase przez milicje sp. Z o. O.. Kolejny raz gratulacje.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.