Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Wesele jak z bajki? Tylko w Paszkówce!

  • Dodano: 2017-09-13 14:00

Gorączkowo szukasz lokalu na niezapomniane wesele? A może szykują się chrzciny? Rodzice obchodzą Złote Gody? O perfekcyjną organizację każdej z tych uroczystości zadbają właściciele Domu Przyjęć Paszkówka w Żorach. Firma współpracuje z siecią portali silesia.info.pl.

Wszyscy wiemy, jak trudno jest znaleźć komfortową salę bankietową na bajkowe wesele z profesjonalną obsługą, ciekawym i smacznym menu. Wiele par młodych całymi miesiącami przeszukuje Internet, pyta znajomych, podczas rodzinnych wesel zastanawia się, czy mogliby zorganizować własne przyjęcie właśnie w tym miejscu.


Dziś Wasze poszukiwania dobiegły końca. Dom Przyjęć Paszkówka znajdujący się na ulicy Zostawy 31 w pobliżu centrum handlowego Auchan oferuje urokliwą salę bankietową, mieszczącą 120 gości i profesjonalną obsługę najważniejszego dnia w Waszym wspólnym życiu. Sala w Paszkówce doczekała się remontu w 2013 roku. Właściciele tłumaczą, dlaczego zdecydowali się na modernizację:


Przez klika lat pytaliśmy, szukaliśmy, tworzyliśmy wizję ciepłego, ekskluzywnego, przyjaznego miejsca, w którym z powodzeniem można zorganizować nie tylko urodziny, jubileusz firmy czy spotkanie firmowe. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym będzie można z powodzeniem zorganizować również przyjęcie weselne, komunię czy rocznicę ślubu. I tak charakter naszych wnętrz zachęca ciepłem i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Kolor obrusów, pokrowców na krzesła, zasłon - wszystko docelowo miało tworzyć niepowtarzalny charakter „Paszkówki”. - mówią własciciele.


Sala bankietowa została udekorowana w unikalny sposób, lecz bez przesady, ale tak, by podkreślić ciepło wnętrza. Sala w Paszkówce jest idealna na wesele podczas upalnego lata, dzięki profesjonalnym systemom klimatyzacji, a układ stolików jest optymalny podczas tańca i weselnych zabaw. Przygotowano także miejsce dla orkiestry. Szampan na powitanie młodej pary i gości gratis!


Uczestniczące w przyjęciu weselnym dzieciaki będą mogły wyszaleć się na znajdującym się w ogrodzie placu zabaw, a goście bez problemu pozostawią swoje samochody na obszernym parkingu.

Każda młoda para troszczy się nie tylko o estetykę sali na swoje przyjęcie, ale szczególną uwagę zwraca na ofertę smacznych i oryginalnych dań. W Paszkówce do menu przykłada się ogromną wagę, a nowożeńcy, rodzice przystępujących do I Komunii dzieci czy obchodzący rocznicę ślubu małżonkowie mogą zamówić w Domu Przyjęć Paszkówka wyjątkowy tort z pięknymi dekoracjami.
O jakości przyjęć organizowanych w Paszkówce przekonują dawni klienci:


Bardzo profesjonalni właściciele i obsługa, jedzenie przepyszne i ogromnie dużo wszystkiego! Piękna sala. Bardzo dziękuję właścicielom Paszkówki za zorganizowanie wspanialego wesela!!! Goście nie mogli się nachwalić. Gdy nadarzy się okazja na pewno tam powrócę - przekonuje Justyna Juniewicz.


Jesteśmy zachwyceni poziomem, jaki został nam zaoferowany w Paszkówce, wszystko dopięte było na ostatni guzik, obsługa wyśmienita a jedzenie palce lizać. Wszystkim przyszłym Parom Młodym polecamy ten lokal na wesele - oceniają Ania i Łukasz.


Zapraszamy do skorzystania z oferty bankietowej Domu Przyjęć Paszkówka!

Więcej informacji TUTAJ

Wesele jak z bajki? Tylko w Paszkówce!


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.