Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Plebiscyt "Najaktywniejszy Dzielnicowy Żor" - st. sierż. Mikołaj Widenka

  • Dodano: 2017-05-08 13:00, aktualizacja: 2017-05-09 13:50

Wspólnie z Komendą Miejską Policji w Żorach organizujemy plebiscyt na najaktywniejszego dzielnicowego Żor. Od 19 maja będziecie mogli głosować na, waszym zdaniem, najprężniej działającego wśród społeczności dzielnicowego w mieście. Codziennie do 19 maja będziemy prezentować sylwetki poszczególnych kandydatów. Dziś pierwszy z dzielnicowych.

Przedstawia nam się:

St. sierż. Mikołaj Widenka 

Dzielnicowy rejonu nr 1 - Rowień, Folwarki, Zachód wraz z ulicą Rybnicką, ul. Hańcówka, Obwodnica Północna od Ronda Knurowskiego, ul. Wodzisławska do numeru 70, Kleszczówka do DK-81.

Mikołaj Widenka to absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, etnolog. W Policji od 2010 roku. Ukończył kurs kwalifikowanego ratownika medycznego. Finalista III Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych (II miejsce na szczeblu wojewódzkim). Dodatkowe kursy specjalistyczne oprócz kursu dla dzielnicowych zrealizowane przez st. sierż. Widenkę to kurs w zakresie przeciwdziałania demoralizacji i przestępczości nieletnich oraz działań podejmowanych na rzecz małoletnich w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Mikołaj Widenka jest dzielnicowym w Żorach od 2014 roku. Działania priorytetowe dla rejonu nr 1 w okresie od 01.12.2016r. do 31.05.2017: Eliminacja zjawiska spożywania alkoholu i zażywania środków odurzających przez młodzież na terenie Parku Cegielnia poprzez karanie sprawców wykroczeń i zatrzymywanie sprawców przestępstw.

Już niebawem informacje o kolejnych dzielnicowych! A od 19 maja przez 2 tygodnie, bo do 2 czerwca, będziecie głosować na najaktywniejszego dzielnicowego w Żorach.

Plebiscyt "Najaktywniejszy Dzielnicowy Żor" - st. sierż. Mikołaj Widenka

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.