Żory - portal miejski Zory.com.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-03-19 09:00

  • Kino na Starówce

Impreza już się odbyła.

Teatry profilaktyczne zagrają po raz trzeci

Teatry profilaktyczne zagrają po raz trzeci

Już w najbliższy poniedziałek uczniowie żorskich szkół po raz trzeci zaprezentują się w Kinie Na Starówce w profilaktycznych spektaklach, których tematyka nawiązuje do negatywnych skutków uzależnienia od dopalaczy.

Młodzież do występów przygotowywała się przez kilka miesięcy, a teraz z przesłaniem wystąpi dla równieśników. Patronat nad tegorocznym wydarzeniem objął Prezydent Miasta oraz Komendant Miejski Policji w Żorach, a wsparli je znani aktorzy i muzycy.
Teatry profilaktyczne w Żorach zagrają po raz trzeci. Utalentowani uczniowie ze szkół: SP nr 3, SP nr 16 oraz ZSO im. Karola Miarki będą przekonywali równieśników, że dopalacze kradną życie. Ze sceny popłyną też specjalne przesłania w wykonaniu znanych i lubianych aktorów oraz muzyków.

Prezentacja finałowa spektakli odbędzie się 19 marca br. o godz. 9.00 w Kinie "Na Starówce". Na widowni zasiądą głównie zaproszeni uczniowie żorskich szkół i zaproszeni goście. Na wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu będzie czekało dodatkowo 80 wolnych miejsc.

Teatry profilaktyczne zagrają po raz trzeci
  • 2018-03-19 09:00

  • Kino na Starówce

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.