Wiadomości z Żor

Mama na Obrotach powraca z NOWYM PROGRAMEM. 29 kwietnia ponownie zagości w Żorach!

  • Dodano: 2024-04-25 13:30, aktualizacja: 2024-05-07 10:31

Klaudia Klimczyk, znana szerokiej publiczności jako Mama Na Obrotach, zaskarbiła sobie serca fanów swoim autentycznym humorem i bezkompromisową szczerością. Po oszałamiającym sukcesie jej debiutanckiej trasy, która przekształciła się w prawdziwą podróż po europejskich scenach, teraz artystka powraca z nowym materiałem, który ma wciągnąć widzów w jeszcze głębsze doświadczenia emocjonalne i refleksyjne.

Mama Na Obrotach 29 kwietnia wystąpi w Żorach

Jej najnowszy program, "Kiedyś, a dziś", obiecuje nie tylko momenty pełne śmiechu, ale także podróż przez różne czasy i doświadczenia życiowe. Będzie to mieszanka nostalgii za przeszłością oraz spojrzenie na współczesność z przymrużeniem oka. Widzowie mogą spodziewać się zarówno zabawnych anegdot, jak i zaskakujących twistów, które sprawią, że wieczór spędzony z Mamą Na Obrotach będzie niezapomnianym przeżyciem.

Dla fanów Klaudii Klimczyk to świetna okazja, by ponownie doświadczyć jej charakterystycznego poczucia humoru oraz intymnego kontaktu z publicznością. Występ zapowiada się jako niezwykła podróż przez różne aspekty ludzkiego życia, z perspektywą pełną humoru i refleksji.

BILETY

Wstęp dla osób pełnoletnich i od 15 roku życia z opiekunem lub pisemną zgodą rodzica.

Mama na Obrotach powraca z NOWYM PROGRAMEM. 29 kwietnia ponownie zagości w Żorach!

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.