Wiadomości z Żor

Jak nauczyć się programować w języku Python?

  • Dodano: 2019-10-21 11:00

Marzysz o karierze programisty lub analityka? Interesuje się język programowania Python? Przygotowaliśmy ofertę kursów dla takich osób jak Ty. Język programowania Python jest jednym z najbardziej intuicyjnych i uniwersalnych języków programowania na świecie. Możliwości jego wykorzystania są ogromne: "big data", obliczenia inżynierskie i naukowe, napisanie prostego skryptu, aplikacji lub serwisu internetowego. Może być stosowany do obliczeń, tworzenia gier komputerowych, a także do zautomatyzowania codziennych czynności oraz generowania zestawień i raportów. Jego cechy szczególne to wspomniane ogromne możliwości oraz czytelność kodu. W naszej ofercie znajdują długie kursy zawodowe - bootcampy oraz krótkie kursy specjalizacyjne, a także kurs Pythona przeznaczony dla młodzieży (13+).

Nauka programowania w języku Python w formie bootcampu, to najintensywniejszy i najbardziej kompleksowy kurs w naszej ofercie. Przeznaczony jest dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z programowaniem, niezbędna jest tylko umiejętność podstawowej obsługi komputera. Z założenia Pythona nauczyć się może każdy, jednak wymaga to systematyczności i nakładu pracy. Oferujemy również kurs zawodowy dotyczący analizy danych w Pythonie. Podczas tego kursu nauczysz się korzystać z pakietów dedykowanych do analizy danych. Nie jest to kurs, którego głównym celem jest nauka samego programowania i umiejętności czytania kodu. Bardziej skupiony jest on zrozumieniu narzędzi używanych do analizy danych i nauce ich praktycznego wykorzystania.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują krótkie, 2 - 4 dniowe kursy specjalizacyjne. Do wyboru są kursy, które poruszają zagadnienia z zakresu skryptów w Pythonie, aplikacji webowych, wprowadzenia do GIT, programowania asynchronicznego, rozszerzenie Pythona w języku C i wiele innych. Kursy te skupiają się na wybranych zagadnieniach, w wąskich dziedzinach. Dzięki nim zdobędziesz wysoko specjalizacyjną wiedzę z określonego obszaru. 

Kurs Python dla dzieci i młodzieży skierowanych jest do wszystkich młodych ludzi, którzy chcą się nauczyć prawdziwego programowania. Kurs ten obejmuje takie same zagadnienia jak kurs dla dorosłych, jednak przedstawiony jest prostszym językiem, dostosowanym do wieku odbiorców. Wiek 13+ jest to już odpowiedni moment na rozpoczęcie przygody z programowaniem. Zdobyte umiejętności dadzą możliwość szybszego rozwoju i osiągnięcie większej samodzielności w późniejszym życiu zawodowym. Zajęcia na tym kursie prowadzone są przez tych samych trenerów, co na pozostałych kursach, więc dają możliwość zdobycia tak samo profesjonalnej i praktycznej wiedzy. Kurs odbywa się w godzinach popołudniowych, więc w żaden sposób nie koliduje z nauką w szkole.

Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych trenerów, a ich program został stworzony tak, żeby zaspokajał potrzeby obecnego rynku pracy. W związku z dynamicznym rozwojem technologii, zapotrzebowanie na programistów z każdym rokiem zwiększa się. Dzięki naszym kursom możesz zdobyć ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną, co pomoże Ci pracować na jednym z najbardziej przyszłościowych stanowisk - jako programista.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.