Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Zwłoki przy ul. Bocznej - policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości

  • Dodano: 2017-12-13 11:30

Żorscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione w ubiegłym tygodniu przy ulicy Bocznej.

Pomimo szeroko zakrojonych działań, do tej pory nie udało się ustalić jego danych. Na dołączonych zdjęciach prezentujemy charakterystyczne elementy ubioru mężczyzny.


Zwłoki mężczyzny zostały znalezione na poboczu drogi, przy ulicy Bocznej. W miniony czwartek nad ranem natknęli się na nie pracownicy jednej z okolicznych firm i powiadomili policję. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon, a prokurator zarządził sekcję zwłok.

Mężczyzna nie miał zewnętrznych obrażeń. Był ubrany w jeansowe, ciemnoniebieskie spodnie, czarny pasek skórzany, pikowaną, ciemnoniebieską bluzę z długim rękawem z charakterystycznymi, brązowymi łatami naszytymi na ramionach, dwa lewe buty (jeden niebieski z napisem REEBOK w rozmiarze 42, drugi czarny z napisem BADOXX).

Rysopis:

wiek ok. 45-55 lat, wzrost ok. 170-175 cm, szczupła budowa ciała, oczy w kolorze jasnym, szpakowaty, włosy krótkie, na czole widoczne zakola.

Znaki szczególne:

blizna wzdłuż dolnej wargi dłogości ok. 3 cm, pionowa blizna na klatce piersiowej długości ok. 5 cm, białe plamy na brzuchu, blizna w rejonie lewej pachwiny długości ok. 15 cm.

Wszelkie informacje przyjmowane są pod numerem telefonu: (32) 47 88 232, (32) 47 88 381, (32) 47 88 281 lub (32) 47 88 200.

Najnowsze informacje z Żor w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.