Wiadomości z Żor

Zróbmy porządek dla Ukrainy z okazji Dnia Ziemi

  • Dodano: 2022-04-25 10:30

Z okazji Światowego Dnia Ziemi sieć stacji dializ DaVita Polska organizuje ogólnopolską akcję „Zróbmy porządek dla Ukrainy”. Za każdy uzbierany worek śmieci, DaVita przekaże datek Polskiej Akcji Humanitarnej, który pomoże Ukraińcom.

Akcja "Zróbmy porządek dla Ukrainy" w Żorach

Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców do posprzątania parków, lasów, skwerów czy plaży w swoich miejscowościach, a dobro okazane naszej planecie firma zamieni na finansowe wsparcie – za każdy uzbierany worek śmieci DaVita przekaże równowartość 10 zł ze wskazaniem jako wsparcie dla Ukrainy.

Wystarczą chęci i trochę czasu. W dowolny dzień, od 28 kwietnia do 15 maja, wystarczy dołączyć do zespołu z żorskiej stacji dializ mieszczącej się przy ul. Dąbrowskiego 20 w Żorach, tel. 32 733 81 47 i zrobić razem porządek.

Jak dołączyć do akcji?

  1. Do 25 kwietnia na adres joanna.gajewska@davita.com zgłoś swój zespół i podaj liczbę osób, które zaangażują się w akcję. DaVita prześle Wam specjalne koszulki (zdjęcie poniżej), w których „zrobicie porządek”!
  2. Umówcie się z zespołem na konkretny dzień od 28 kwietnia do 15 maja, by wspólnie posprzątać okoliczne tereny.
  3. Zróbcie porządek.
  4. Zróbcie zdjęcia z Waszej akcji (pamiętajcie o dodaniu zgód na publikację wizerunku) i prześlijcie na adres: joanna.gajewska@davita.com.
  5. Pamiętajcie o podaniu liczby zebranych worków śmieci.
  6. W połowie maja DaVita Polska podsumuje wspólne zaangażowanie.

Już teraz osoby, które chcą zaangażować się w akcję, mogą zgłaszać się do DaVita Polska po specjalne koszulki ze słonecznikiem, w których mogą „zrobić porządek”. – Dla Ukraińców słonecznik jest symbolem wolnej ojczyzny. Przynosi ludziom siłę i dobre życie. Wszyscy tego potrzebujemy. Warto pamiętać, że nawet mały gest, jak założenie koszulki z motywem słonecznika, może być wyrazem ogromnego wsparcia dla naszych dzielnych sąsiadów – mówi Joanna Gajewska, Menedżer ds. Komunikacji i Marketingu DaVita.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.