Wiadomości z Żor

Żory - dzieje się!

  • Dodano: 2017-05-01 10:00, aktualizacja: 2017-05-05 15:02

Na Facebooku powstał profil "Żory-dzieje się", na którym publikowane będą  informacje dotyczące utrudnień w komunikacji czy zdarzeń w mieście. Każdy może zgłosić zdarzenie, jakie napotkał na drodze.

Dzięki profilowi zawsze będziesz wiedział jako pierwszy, co dzieje się w mieście. Profil został założony w celu informowania mieszkańców przez nich samych o wszelkich utrudnieniach w ruchu drogowym, a także o incydentach mających miejsce na terenie Żor. Publikowane są tam posty o zauważonych korkach, wypadkach, awariach, remontach i innych sytuacjach. Jeżeli spotkałaś/eś się z trudną, nietypową bądź straszną sytuacją np. na drodze, napisz posta lub wyślij prywatną wiadomość na profilu "Żory-Dzieje się!" na Facebooku, ostrzegając o utrudnieniach. Jeżeli możesz, dołącz zdjęcie obrazujące sytuację. 

Najważniejsze i najciekawsze informacje wysłane na profil publikowane będą także w portalu Zory.com.pl, aby informacja dotarła do jak największej ilości mieszkańców.Zapraszamy do polubienia profilu na Facebooku Żory - dzieje się.


Źródło: Redakcja

Komentarze (1)    dodaj »

  • Edek

    Fajna sprawa. Już polubiam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.