Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

SP nr 16 walczy o remont łazienek

  • Dodano: 2017-09-13 13:30, aktualizacja: 2017-10-02 21:04

Żorska podstawówka wystartowała w kolejnej edycji konkursu popularnej marki środków czystości. Główną nagrodą jest remont szkolnych sanitariatów za 30 tysięcy złotych. Dzieciaki czekają na nasze głosy!

Głosowanie w konkursie marki Domestos  „Wzorowa Łazienka 2017” ruszyło w poniedziałek, 11 września. Zgłoszona do akcji szkoła prezentuje prace swoich uczniów, przedstawiające ich zdaniem łazienkę idealną. Na stronie plebiscytu można zobaczyć galerię prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 16 (ZS nr 8) i to ona jest przedmiotem głosowania.

- Nasza szkoła po raz trzeci przystąpiła do konkursu „Wzorowa Łazienka”. W ubiegłym roku, w edycji 2016, uzyskaliśmy 2527 głosów internautów i znaleźliśmy się wśród wyróżnionych szkół. W nagrodę szkoła otrzymała roczny zapas środków czystości firmy Domestos. W tym roku mamy nadzieję na lepszy wynik, bowiem szkoły z największą liczbą punktów będą miały szansę na remont szkolnej łazienki o wartości 30 000 złotych - czytamy na stronie internetowej szkoły.

W tegorocznej edycji konkursu wprowadzono nowości: dwa rodzaje głosów - standardowe i z paragonami. Zwykły głos można oddać na stronie konkursu potwierdzając go każdorazowo za pomocą specjalnego kodu wysłanego na podany przez nas adres mailowy. Głosy z paragonem są wyjątkowo cenne dla żorskiej szkoły - jeden głos został przeliczony przez organizatorów konkursu na 20 głosów zwykłych. Aby zagłosować w ten sposób należy od 1 września do 30 listopada kupić dowolny produkt marki Domestos i zachować paragon jako dowód zakupu. Po kliknięciu na stronie konkursu w baner „Głosuj z paragonem” podać datę zakupu, numeru paragonu i numer kasy fiskalnej, a także dodać zdjęcie paragonu.

Inaczej niż do tej pory prezentowane są również punkty na stronie konkursu. Liczbę głosów, którą uzyskała szkoła w głosowaniu dzieli się przez liczbę uczniów. Ten wynik można zobaczyć na stronie konkursu.

- Bardzo prosimy wszystkich nauczycieli, rodziców, uczniów korzystających z e-mail i życzliwe szkole osoby o codzienne głosowanie na naszą Galerię na stronie konkursu. Głosowanie zajmie krótką chwilę, a szkole może pomóc w wygraniu konkursu - mówi czuwająca nad konkursem Ewa Szymala, nauczycielka informatyki.

Najnowsze informacje z Żor w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.